اخبار نمایشگاه

جزئیات نمایشگاه مدیریت کسب و کار

نمایشگاه مدیریت کسب و کار ( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ )، از جمله نمایشگاه های تخصصی می باشد که میزبان طیف وسیع و متنوعی از مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان خواهد بود. به همین سبب همیشه مورد توجه رسانه ها واقع شده و هر ساله با رونق بیشتری برگزار گشته است.

نشست خبری

همزمان با نزدیک شدن نمایشگاه مدیریت و کسب و کار، نشست خبری در این راستا برگزار شد. در این نشست خبری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان حضور داشتند.

مدیر عامل جدید نمایشگاه بین المللی اصفهان در این فرصت از اهداف و برنامه های شرکت نمایشگاه های اصفهان نام برد. ایشان اهداف توسعه صادرات، راه اندازی نمایشگاه های تخصصی منطقه ای در کشورهای همسایه و افزایش توانمندی بانوان را از رویکردهای جدید نمایشگاه خواند.

همچنین از برنامه های اتاق بازرگانی، شهرداری اصفهان، برای تسهیل صادرات خبر داد. و اعلام داشت نمایشگاه اصفهان به عنوان بازوی اجرایی این برنامه ها خواهد بود.

مشارکت کنندگان نمایشگاه مدیریت کسب و کار

نمایشگاه های تخصصی، معمولا با هدف نمایش محصولات برگزار می گردد. ولی این نمایشگاه عموما با محوریت ارائه خدمات حوزه های کاری نام برده برگزار می گردد. در این نمایشگاه مدیران صنعت، صنفی، بازرگانی و شرکت های دانش بنیان را در گیر می کند.

مشارکت کنندگان این نمایشگاه مجموعه های فعال در حوزه چاپ، تبلیغات رسانه، برندینگ، آموزش و مشاوره کسب و کار خواهند بود. این نمایشگاه با هدف و رسالت کمک به مدیران کسب و کار و بهبود فضای کسب و کار برگزار خواهد شد. 

غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه مدیریت کسب و کار

62 برند در حوزه چاپ، تبلیغات، آموزش و مشاوره کسب و کار در نمایشگاه می باشند. همچنین در این نمایشگاه به جز غرفه های نمایشگاهی، ایستگاه آموزش، ایستگاه مشاوره در حوزه های مختلف، ایستگاه کتاب در حوزه های کسب و کار نیز برپا می شود. و برنامه الکترونیک تمام وقت اخبار نمایشگاه را اطلاع رسانی خواهد کرد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

بنا به دلایل ذکر شده، فعالان و دست اندرکاران این حوزه همواره می کوشند تا در عرصه این رقابت بسیار خوش درخشند و اقتدار و حضورشان را در میان رقبای داخلی و خارجی صنعت چاپ و غرفه سازی اعلام نمایند. از این رو برای تجهیز کردن غرفه نمایشگاهی خود، تدابیر لازم را اتخاذ می کنند. تا در این مسیر خاص ترین طراحی غرفه، بهترین متریال ساخت غرفه و نهایتا با کیفیت ترین غرفه سازی را داشته باشند.

نمونه غرفه های نمایشگاهی دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *