تقویم نمایشگاه

نمایشگاه رنگ و رزین و پوشش های صنعتی

نمایشگاه رنگ و رزین

نگاهی کوتاه به صنعت رنگ و رزین، پوشش های صنعتی در ایران

در سال 1344 صنعت رنگ سازی کشور از شکل سنتی خود خارج گشت. و شکل نوین و تازه ای یافت و تا امروز که صنعت رنگ کشور با 350 واحد صنعتی با ظرفیت 900 هزار تن در سال فعالیت می کنند. همچنین صنعت تولید رزین با 120 واحد صنعتی و 750 هزار تن در سال قادر به تولید انواع رزینهای الکلید و اصلاح شده آن و انواع پلی استر غیر اشباع و … می باشد.

ضرورت برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین 

در حوزه های مختلف صنعت عواملی وجود دارد که ایجاب می کند سالانه، نمایشگاه هایی در سطح بین المللی برگزار گردد. از مهمترین این عوامل می توان تغییرات روز افزون تکنیک، ظهور کالاهای جدید و عدم شناخت مصرف کننده در کنار رقابتهای ناسالم و شدید تولید کنندگان را نام برد.
با برگزاری نمایشگاه تمامی دست اندر کاران صنعتی اعم از تولید کننده گان، انجمن ها و تشکل ها همگی درغرفه های نمایشگاهی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و علاوه بر معرفی محصولات و ایجاد ارتباط با مصرف کننده می توانند از نقاط قوت و ضعف خود مطلع گردند و نمایشگاه را به عرصه رقابتی سالم تبدیل نمایند.

اهداف برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین

سالانه در سایه برگزاری این نمایشگاه و در حاشیه آن همایش ها و نشست های تجاری ارزشمندی برگزار می گردد. از این صنعت رنگ و رزین کشور در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته. و این نمایشگاه سبب افزایش حجم مبادلات بازرگانی خارجی، توسعه همکاری های اقتصادی، افزایش تولید، ایجاد رقابت های سالم داخلی و بین المللی، تبادل اطلاعات و دانش فنی و انتقال تکنولوژی گشته.

ابزار موفقیت در نمایشگاه 

مشارکت کنندگان نمایشگاه رنگ و رزین با در انتخاب موقعیت غرفه و متراژ غرفه، مکانی مناسب جهت معرفی مجموعه خود در نمایشگاه رزرو می نمایند. سپس با همکاری یکی از شرکت های غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه، تمامی امور ساخت غرفه را به آنان واگذار می نمایند. بدیهیست که غرفه سازان داری گرید A نمایشگاه، تمامی مراحل حضور در نمایشگاه اعم از طراحی غرفه، مونتاژ غرفه در زمان مقرر و مطابق استانداردهای غرفه سازی، جمع آوری غرفه را به خوبی پشتیبانی خواهن کرد. و مشارکت کنندگان نیروهای مجموعه خود را بر مراودات تجاری متمرکز کنند. و از این فرصت کوتاه نهایت بهروه وری را داشته باشند.

مشاهده نمونه های غرفه سازی توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =