تقویم نمایشگاه

نمایشگاه اصفهان پلاست

نمایشگاه اصفهان پلاست

زمان برگزاری نمایشگاه اصفهان پلاست ( صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته)

زمان برگزاری: 19 الی 22 اردیبهشت 1403

مکان برگزاری نمایشگاه : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان

اهداف برگزاری نمایشگاه اصفهان پلاست

نمایشگاه اصفهان پلاست با هدف رونق صنعت پلاستیک و گسترش حضور در بازارهای جهانی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. این نمایشگاه تخصصی در هر دوره با استقبال چشمگیر، مشارکت کنندگان برگزار می شود. این امر گویای روند رو به رشد این نمایشگاه و موفقیت صنایع و دست اندرکاران این حوزه می باشد.

نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست را به عنوان نخستین نمایشگاه تخصصی حوزه لاستیک و پلاستیک کشور است . که از سال 1381 به صورت دو سالانه در شهر اصفهان برگزار می گردد. به همین خاطر می توان از آن به عنوان بزرگترین و ارزشمند ترین گردهمایی گروه های پالاسکو نام برد.

غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی

این نمایشگاه بطور تخصصی برگزار می شود. از این رو مشارکت کنندگان نمایشگاه اصفهان پلاست، یکی از  شرکت های غرفه ساز دارای گرید A نمایشگاه را انتخاب کرده. سپس تمامی امور غرفه سازی نمایشگاهی را به آنان واگذار می نمایند. تا  با قدرت تمام در عرصه رقابت با شرکت های داخلی و خارجی پا نهند.

با غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان پلاست، امکان نمایش محصولات و دست آوردها در محلی مناسب و در شأن آنها فراهم می گردد. علاوه بر آن با ساخت CIP , VIP در غرفه شرایط برای پذیرایی از بازدیدکنندگان نمایشگاه، میهمانهای ویژه، اعطای نمایندگی و عقد قرار داد میسر خواهد شد.

در این میدان رقابت، برنامه ریزی و انتخاب غرفه ساز دارای گرید A، مسیر حضور در نمایشگاه را با آرامش و موفقیت همراه خواهد کرد. تمامی مراحل حضور در نمایشگاه اعم از طراحی غرفه و ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی در زمان مقرر، توسط غرفه ساز منتخب انجام شده و نیروهای مجموعه مشارکت کننده بر مراودات تجاری متمرکز خواهند شد. و در انتهای نمایشگاه نیز جمع آوری غرفه نمایشگاهی بر عهده غرفه ساز خواهد بود.

تقسیم فضایی غرفه های نمایشگاهی درنمایشگاه اصفهان پلاست

در ادوار گذشته نمایشگاه اصفهان پلاست، غرفه های نمایشگاه در 4 گروه اصلی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت این گروه کالاها عبارتند از :
مواد اولیه: انواع آلیاژهای پلیمری، پلی استایرن، اتیلن و پلی اتیلن، انواع پلی آمید، الیاف مصنوعی و موا اولیه صنایع مرتبط
کالاهای ساخته و نیمه ساخته : انواع محصولات پی وی سی، یو پی وی سی، پلی پروپیلین، انواع محصولات بسته بندی، نوار، طناب، انواع بطریهای پت، انواع ظروف خانگی، محصولات کامپوزیت، انواع فوم و محصولات اسفنجی و …
ماشین آلات و تجهیزات: انواع میکسر،خردکن، فیلتر، ماشین آلات شیرینگ، کمپرسورها، سیستمهای تصفیه و سایر ماشین آلات و تجهیزات جانبی مرتبط
خدمات: نشریات تخصصی، سیستمهای نرم افزاری و اطلاع رسانی، خدمات فنی و مهندسی، خدمات بازرگانی، صادرات و واردات، اتحادیه ها و انجمن های علمی، تجاری و حرفه ای

در مسیر موفقیت های بزرگ، مجموعه دکوراسیون و غرفه سازی فدک همراه و مشاور با تجربه ای است که در کنار شما خواهد بود.

نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =