تقویم نمایشگاه

نمايشگاه سنگ، معادن، ماشین آلات و صنايع وابسته

نمایشگاه سنگ

نمايشگاه تخصصی سنگ، معادن و صنايع وابسته سالانه در کلان شهرهای ایران برگزار می گردد. ولیکن نمایشگاه سنگ تهران، اصفهان و محلات در میان آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و سالانه با طیف وسیعی از بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان داخلی و خارجی مواجه می گردد.

غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه

آنچه این نمایشگاه را از دیگر نمایشگاه های تخصصی متمایز می گرداند، استفاده از تولیدات مشارکت کنندگان در امر غرفه سازی نمایشگاه می باشد. و سنگ های نفیس، زینت بخش غرفه های نمایشگاه خواهند بود. همچنین در غالب غرفه های نمایشگاه ، کف سازی غرفه با سنگ انجام می شود. و غرفه داران از این طریق محصولات و تولیدات خود را به زیبایی تمام در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی

با توجه به پتانسیل عظیم  صنعت سنگ در ایران برگزاری این نمایشگاه در سطح بین المللی لازم و ضروری می باشد. به همین دلیل این نمایشگاه سالانه بطور منظم برگزار می گردد و مورد توجه ویژه مسئولین و مشارکت کنندگان می باشد. همین توجه ویژه سبب ایجاد جایگاه والایی برای صنعت سنگ ایران و نمایشگاه بین المللی سنگ( IRSE) گشت.

زمان و محل برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه سنگ از سال 1372 با هدف توسعه صنعت در جهت صادرات صورت گرفت. و دراین سال ها با عناوین مختلف سیر صعودی بسیار چشمگیری را طی کرده. و در فراز و فرود این سال ها، به تجربیات بسیار ارزشمندی رسید و در دورهای پیشین آن  به بهترین شکل نمود یافت و نمایشگاه با رشد 300 درصدی برگزار گشت. بطوری که در سالهای گذشته در 70 غرفه نمایشگاهی شرکت های خارجی و در 170 غرفه نمایشگاهی، شرکت های داخلی، غرفه سازی نمایشگاهی داشتند.

حضور در نمایشگاه

مشارکت کنندگان نمایشگاه برای حضور در نمایشگاه سنگ و غرفه سازی در آن از ماه ها قبل موقعیت و متراژ غرفه نمایشگاهی خود را تعیین می نمایند. سپس با انتخاب شرکت غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه مجموعه خود را برای حضور در این گرد همایی مهیا می سازند. آنان برای کسب موفقیت در کنار صاحبان صنایع، معادن و تولید کنندگان داخلی و خارجی سعی می کنند تا تمام مراحل حضور در این نمایشگاه را به صورت تخصصی انجام دهند. مشارکت کنندگان با همکاری شرکت غرفه ساز منتخب، طراحی غرفه نمایشگاهی را مطابق با موقعیت و متراژ غرفه نمایشگاهی آماده می سازند. آنگاه بر اساس آن امکانات مورد نیاز نمایشگاه را پیش بینی می کنند. و در زمان غرفه سازی برای کف سازی غرفه نمایشگاه و تزیین غرفه از سنگ های ارزشمند بهره می گیرند.

امیدواریم با شناخت بهتر ظرفیتهای عظیم این صنعت از طرف مصرف کنندگان و مشارکت کنندگان، در نمایشگاه سنگ شاهد غرفه های نمایشگاهی بسیار فاخر باشیم.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =