تقویم نمایشگاه

ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان، استانداردترین و به روزترین سایت نمایشگاهی در کشور به شمار می رود. زیرا در محل جدید این نمایشگاه، تمامی زیر ساخت های لازم برای برگزاری رویدادهای نمایشگاهی، مطابق با استاندارهای جهانی ایجاد شده است. از سوی دیگر همجواری نمایشگاه اصفهان به سیتی سنتر، سالن اجلاس بین‌المللی اصفهان، دانشگاه آزاد، راه‌آهن، فرودگاه شهید بهشتی، شهر رویاها، منطقه گردشگری شرق اصفهان و رودخانه زاینده رود، سبب فراهم شدن تمامی امکانات رفاهی تفریحی برای مشارکت کنندگان خواهد شد. از این رو ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه اصفهان، تجربه ای بی نظیر برای تمامی فعالان نمایشگاهی داخلی و بین المللی محسوب می شود.

حضور در نمایشگاه اصفهان

در نمایشگاه هر غرفه نمایشگاهی دارای پانلهای جداکننده، موکت، کتیبه، صندلی، میز و روشنایی در حد معمول نمایشگاهی است. ابعاد غرفه ها مضربی از 3 هستند و متقاضیان میتوانند متراژ درخواستی خود را در متراژهای 15 – 18- 21 – 24 و … درخواست نمایند. سپس با انتخاب یکی از شرکت های دارای گرید غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان، ساخت غرفه و تزیینات داخلی غرفه را با هماهنگی مدیر فنی نمایشگاه انجام می گردد.

در این مسیر شرکت غرفه ساز موظف است، ساخت غرفه را با رعایت مسائل ایمنی و اجرایی ، تحت مقررات مشخص و مجزا انجام دهد.

ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه اصفهان

مشارکت کنندگان نمایشگاه با توجه به بودجه و اهداف حضور در نمایشگاه، موقعیت غرفه نمایشگاهی  و متراژ غرفه را انتخاب می نمایند. سپس با همکاری شرکت های غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه اصفهان، طراحی غرفه آغاز می شود. پس از تایید طرح غرفه، توسط شرکت نمایشگاه و برگزار کننده، ساخت غرفه توسط شرکت غرفه ساز انجام می گیرد.

از آنجا که هر غرفه نمایشگاهی، محل ملاقات های تجاری متخصصان می باشد، لازم است، طراحی غرفه نمایشگاهی با محوریت نمایش فناوری های جدید، پرزنت بازدیدکنندگان و ملاقات با مشتریان بالقوه صورت گیرد.

در زمان برگزاری نمایشگاه

در عرصه این رقابت، مشارکت کنندگانی که ساخت غرفه آنها توسط یک تیم حرفه ای انجام شود، مورد توجه بیشتری واقع خواهد شد. و مسیر موفقیت را با آرامش بیشتری سپری خواهند کرد. به همین سبب مشارکت کنندگان همواره تلاش می کنند تا با طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی با کیفیت، محصولات و خدمات خود را در فضایی متمایز ارائه دهند. و با این تدبیر، مطمئنا سهم بیشتری از بازار را برای مجموعه خود مهیا می سازند.

بدیهیست  ماحصل  عملکرد خوب شرکت نمایشگاه اصفهان در کنار تلاش ستودنی، شبانه روزی شرکت های غرفه ساز و تدابیر مشارکت کنندگان سبب رونق بازار و صنایع در کشور خواهد شد.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =