تقویم نمایشگاه

نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان


امروزه دانشمندان جهان قرآن را کتابی زندگی‌ساز می دانند که نمونه‌ی دیگری ندارد. به همین دلیل کانون توجه تمام جوامع اعم از مسلمان و غیر مسلمان واقع شده. نمایشگاه قرآن با هدف گسترش ظرفیت‌های قرآن در سطح ملی بستری را فراهم می آورد تا علاوه بر اعجاز بیانی قرآن به معجزه هدایتی و انسان‌سازی آن نیز توجه ویژه گردد.

زمان برگزاری نمایشگاه

هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان، پنجم اردیبهشت 1400 آغاز به کار و طی 5 روز میزبان طیف وسیعی از اقشار جامعه خواهد بود. این نمایشگاه به دلیل شیوع کرونا با یک وقفه سه ساله برگزار می شود. از این رو پیش بینی می شود، امسال با استقبال انبوه علاقه مندان مواجه گردد.

غرفه های نمایشگاه قرآن

در غرفه های نمایشگاه، جدیدترین محصولات و خدمات فرهنگی، دستاوردها و توانمندی‌های حوزه قرآن و عترت برای عموم به نمایش گذاشته می شود.

مشارکت کنندگان نمایشگاه

هفدمین نمایشگاه قرآن، در ماه مبارک رمضان با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، سازمان ها و نهادهای مربوطه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان ( واقع در منطقه روشن دشت) برگزار خواهد شد. و تمامی مجموعه‌های فعال در این حوزه می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه غرفه نمایشگاهی رزرو نمایند.
این نمایشگاه بسترمناسبی برای فعالان حوزه نشر مکتوب به ویژه انتشارات قرآنی و مذهبی، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های جمعی و دیجیتال، استارتاپ‌ها و ارائه‌کنندگان خدمات نرم‌افزارهای جدید، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات فرهنگی، هنری و قرآنی نظیر نقاشی، خوشنویسی، آثار حجمی، سفال، سرامیک و…، فعالان حوزه حجاب و عفاف، خدمات آموزشی کودکان، نوجوانان و خانواده‌های قرآنی، سازمان‌ها و نهادها دولتی، موسسات قرآنی و مراکز علمی و دانشگاهی مرتبط و مجموعه‌های طراحی معماری، اجرای دکوراسیون و احیای اماکن مذهبی و فرهنگی و تامین خدمات می باشد.

بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن

این نمایشگاه سالانه میزبان عموم مردم می باشد ولیکن طیف وسیعی از بازدیدکنندگان شامل متخصصان علوم قرآنی، طلاب، دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده ها می باشند.

غرفه آرایی و غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

هدف اصلی برگزاری نمایشگاه آموزش، فرهنگسازی و آشنایی کودکان، نوجوانان و خانواده‌های ایرانی با موضوعات مذهبی می باشد. و در این راستا برگزار کنندگان نمایشگاه، مشارکت کنندگان و غرفه سازان اصفهان، شرایطی را فراهم می آورند تا فعالیت غرفه های نمایشگاهی مورد توجه بخش زیادی از جامعه قرار گیرد. و در این فرصت اندک بیشترین بهره وری فرهنگی صورت گیرد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =