طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه سازی حرفه ای، شما را برند پیشتاز نمایشگاه خواهد کرد

غرفه سازی

.غرفه سازی و حضور در نمایشگاه سبب حصول موفقیت های گشته است. و این امر نمایشگاه ها را به نقطه کانونی بازاریابی تبدیل کرده است. در حقیقت ماهیت نمایشگاه محدود و غیر قابل تغییر است. و آنچه که موفقیت ها را رقم می زند ایجاد یک محیط تجاری مطلوب در آن است. در نمایشگاه هر نام تجاری در تلاش است تا رقیب خود را از بین ببرد. و در حال حاضر برندها ها تلاش می کنند که در فضای غرفه نمایشگاه خود را آن قدر بهینه سازند تا در نمایشگاه متمایز و بر رقبا پیروز گردند.

کسب و کارهایی که تجریه حضور در نمایشگاه را دارند؛ خوب می دانند که انتخاب موقعیت و متراژ مناسب برای غرفه نمایشگاهی، ساده ترین مرحله ی حضور در نمایشگاه است. اما ایجاد یک نام تجاری معتبر و قدرتمند در نمایشگاه کار ساده ای نیست. پس لازم است؛ برای طی کردن این مسیر سخت با یک شرکت غرفه ساز متعهد و حرفه ای همراه شوید تا حضور نمایشگاهی موفقی را تجربه نمایید.

قبل از اینکه شرکت غرفه ساز خود را انتخاب نمایید، ابتدا باید آیتم های مورد نیاز برای برندینگ در نمایشگاه را خوب بشناسید و از آنها در طراحی و ساخت غرفه به بهترین نحو استفاده کنید.

تنظیم تن صحیح در غرفه نمایشگاهی

رویکرد بازاریابی شما باید با نام تجاری و محصول شما مترادف باشد. طراحی غرفه نمایشگاهی، باید با توجه به محصول و مخاطبان شما انجام شود. مثلا؛ اگر نام تجاری شما کودک محور است، کل نام تجاری شما باید رنگی و جذاب باشد. هنگامی که گروه هدف خود را تعیین می کنید، بقیه کار ساده تر است. شما می توانید با تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان، نوع طراحی غرفه نمایشگاهی، رنگ ها و گرافیکی که می تواند بازدیدکنندگان را مجذوب سازد را مشخص کنید و آن را به شرکت غرفه ساز خود انتقال دهید.

غرفه سازی

برای ایجاد یک برند معتبر در نمایشگاه کافی است که محیطی مناسب را مهیا سازید. طراحی غرفه  نمایشگاهی شما نباید یک اتاق ساده باشد. شما باید محدوه ای را ایجاد کنید که تمام عناصر آن مکمل یکدیگر باشند. در حالی که این کار را انجام می دهید، باید همه چیز را بررسی کنید.کف غرفه، محل VIP , CIP، رنگ غرفه، گل آرایی غرفه، نورپردازی و تجهیزات غرفه همه چیز باید باهم هماهنگ باشد. تا غرفه نمایشگاه شما نمایانگر مجموعه ی شما در اشل کوچک باشد. آنچه را که تصور می کنید و عناصری را که محصول و نام تجاری شما را تکمیل می کند،برای شرکت غرفه ساز خود توضیح دهید تا طراحی و ساخت غرفه در راستای اهداف و نیازهای نمایشگاهی شما اجرا گردد.

اگر هدف شما نمایش محصولات است محور اصلی طراحی و ساخت غرفه را بر مبنای نمایش محصولات قرار دهید و اگر هدف اصلی شما پرزنت و ملاقات با بازدیدکنندگان است، بهترین نقاط غرفه  را به میزهای پذیرایی  اختصاص دهید.

کافیست در مورد اهداف حضور در نمایشگاه با شرکت غرفه ساز خود مشورت کنید تا بهترین ایده های غرفه سازی را به شما ارائه دهد.

جذب بازدیدکنندگان در غرفه نمایشگاه

پرزنت صحیح بازدیدکنندگان در غرفه نمایشگاه بسیار مهم است. بطور کلی دلیل اصلی حضور  در نمایشگاه، برقراری ارتباط چهره به چهره است. شما می توانید با اجرای یک برنامه ساده نام تجاری خود را به یاد ماندنی کنید، مانند انجام بازی، نمایش، مسابقه، هدایای تبلیغاتی خلاقانه و اجرای گردهمایی های علمی  سبب می شود جمعیت زیادی ، جذب غرفه نمایشگاهی شما  شوند. مخاطبان سرگرم خواهند شد و از همه مهمتر این امر یادآوری نام تجاری را افزایش می دهد. ایجاد ارتباط موثر را تسریع خواهد داد .

بهره مندی از تکنولوژی در غرفه سازی نمایشگاه

برای ارتقاء طراحی غرفه نمایشگاه، از تکنولوژی برای نورپردازی غرفه، صفحه نمایش و … .بهرمند شوید. معمولا شرکت های غرفه سازی به دلیل ماهیت کارشنا با تکنولوژی و نوآوری در طراحی غرفه های نمایشگاهی کاملا آشنا هستند. مطمئن باشید همین عناصر، غرفه نمایشگاهی شما را متمایز می سازد و در پایان نمایشگاه شاهد بازگشت سرمایه خواهید بود. اما در این مسیر زیاده روی نکنید؛ مراقب باشید از ماهیت برند خود دور نشوید.

تجزیه و تحلیل جایگاه محصول در غرفه نمایشگاه

هنگامی که غرفه سازی انجام شد. نورپردازی غرفه، گل آرایی غرفه ، چاپ ها و استیکر ها در جای خود قرار گرفت، کل غرفه نمایشگاه  را تحلیل کنید. بررسی کنید که آیا تمام عناصر غرفه نمایشگاه با هم ادغام شده اند. و یک تصویر منحصر به فرد را ارائه می دهند. همه چیز از غرفه نمایشگاه تا کارکنان آن باید یک تصویر زیبا داشته باشد. همیشه به یاد داشته باشید، شما می توانید غرفه نمایشگاهی خود را به همان اندازه که دوست دارید، ارتقا دهید، اما محصول همیشه باید قهرمان نمایش باشد! هر عنصری که نمایش محصول را ضعیف می کند، باید به طور کامل تضعیف یا حذف شود. در نهایت، شما نمی خواهید که مصرف کننده به یاد بیاورید که غرفه نمایشگاه شما زیباست. هدف شما ایجاد یک تجربه لذت بخش و حک نان و نشان تجاری شما در ذهن  بازدید کنندگان است.

در تمام این فرایند به یاد داشته باشید که کارشناسان معتقدند تمام هزینه های تبلیغات، طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه یک سرمایه گذاری پر سود است.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک در تمام این مسیر در کنار شما خواهد بودمطمئن و استوار قدم بردارید، و برترین غرفه نمایشگاه را برای برند خود تصور کنید.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیون وو غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =