طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی

ساخت غرفه نمایشگاه در ابعاد بزرگ، کانون توجه بازدید کنندگان

در حال حاضر نمایشگاه های زیادی در سراسر جهان برگزار می شود. اما تنها تعداد کمی از غرفه داران، در غرفه نمایشگاه بزرگ غرفه سازی خود را انجام می دهند. بنابراین، هنگامی که شما در میان هزاران غرفه نمایشگاهی هستید، چگونه شما موفق به جذب توجه مخاطبان خود خواهید شد؟ ما در اینجا خواهیم گفت که چرا در حالی که آیتم بودجه برای غرفه داران آیتمی محدود کننده  می باشد. اما اکثر غرفه داران برای نشان دادن نام تجاری، همیشه علاقه مند به ساخت غرفه نمایشگاه بزرگ هستند.

در صورتیکه نمایشگاه مناسبی را انتخاب کنید، و بهترین طراحی غرفه نمایشگاهی را توسط بهترین غرفه ساز اجرا نمایید، باز هم شما باید ایده های جذابی برای مخاطبان خود داشته باشید. اکنون می خواهیم ببینیم که غرفه های نمایشگاهی بزرگ چگونه در نمایشگاه تاثیر گذارتر عمل می کنند.

ساخت غرفه نمایشگاه بزرگنمونه غرفه نمایشگاهی

هرچه غرفه نمایشگاه بزرگتر باشد، نام تجاری شما بیشتر نشان داده می شود. غرفه نمایشگاهی بزرگ، برای سازمان هایی که هدف اصلی مشارکتشان، نمایش محصولات است، بسیار مناسب می باشد.  در نمایشگاه مخاطبان هدف باید جذب اولویت خود  شوند. و آن را انتخاب اول خود قرار دهند. از این رو، غرفه های نمایشگاهی بزرگ، به عنوان قدرتمندترین برندهای بازار شناخته می شوند.

ارتباط سریعتر مصرف کننده با برند

ساخت غرفه نمایشگاه بزرگ منجر به اشغال فضای بیشتری در سالن نمایشگاه خواهد شد. این یک مزیت برای غرفه دار با غرفه نمایشگاهی بزرگ است. زیرا بیشتر در کانون توجه خواهد بود. بنابراین، اگر شما به دنبال غرفه نمایشگاه با فضای بزرگتر هستید. باید بدانید که نه تنها در مرکز توجه برگزار کننده نمایشگاه، بلکه به عنوان یک غرفه نمایشگاهی بزرگ مورد توجه رسانه ها و بازدید کنندگان قرار خواهید گرفت.

غرفه نمایشگاهی بزرگ، تاثیر بیشتر بر بازدید کنندگان

نمونه غرفه نمایشگاهیغرفه نمایشگاه بهترین پلت فرم برای نمایش محصولات و خدمات برند است. بنابراین اگر غرفه نمایشگاهی، بزرگ انتخاب شود و طراحی جذابی داشته باشد، می تواند، بازدیدکنندگان را به راحتی جذب نماید. با استفاده از غرفه نمایشگاهی بزرگ، شما می توانید از چاپ ها و استیکر های متنوعی در داخل غرفه استفاده کنید. و یا حتی از سقف آویزان کنید. و به این ترتیب نام تجاری خود را به بهترین شکل نمایش دهید.

بنابراین سازمان هایی که به دنبال یک اثر برجسته و ROI (بازگشت سرمایه) بزرگ در نمایشگاه های آینده هستند. باید بدانند که تنها غرفه های بزرگ نمایشگاه می توانند به برند شما کمک کنند. البته این امر زمانی میسر می گردد که همراه با فضای شما طراحی غرفه نمایشگاه نیز جذاب باشد. ولی باید توجه داشت که، بزرگی غرفه نمایشگاه نباید ویژگی های دیگر نام تجاری شما را تحت الشعاع قرار دهد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *