طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

ساخت غرفه نمایشگاه در ابعاد بزرگ، کانون توجه بازدید کنندگان

در حال حاضر نمایشگاه های زیادی در سراسر جهان برگزار می شود. اما تنها تعداد کمی از غرفه داران، در غرفه های نمایشگاهی بزرگ، غرفه سازی خود را انجام می دهند. بنابراین، چطور می توان در میان هزاران غرفه نمایشگاهی، موفق به جذب مخاطبان خود خواهید شد؟ ما در اینجا خواهیم گفت: ” چرا غالب مشارکت کنندگان نمایشگاه به ساخت غرفه نمایشگاهی بزرگ تمایل دارند؟”

در صورتیکه نمایشگاه مناسب کسب و کارتان را انتخاب کنید، بهترین طراحی غرفه نمایشگاهی را توسط بهترین شرکت غرفه ساز اجرا نمایید، باز هم شما باید ایده های جذابی برای مخاطبان خود داشته باشید. اکنون می خواهیم ببینیم که غرفه های نمایشگاهی بزرگ چگونه در نمایشگاه تاثیر گذارتر عمل می کنند.

ساخت غرفه نمایشگاه بزرگ

غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی ایران

هرچه غرفه نمایشگاه بزرگتر باشد، برند شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهد داشت. زمانی که شما در یک غرفه نمایشگاهی جزیره حضور دارید؛ از 4 راهروی، در معرض دید خواهید بود. پس امکان نمایش اطلاعات بیشتری برای شما فراهم خواهد شد. علاوه بر آن نام برند شما حداقل 4 بار توسط هر بازدیدکننده مشاهده خواهد شد. این امر برای کسب و کارهایی که با هدف نمایش محصولات در نمایشگاه مشارکت دارند از اهمیت بیشتری برخوردار است. چون می توانند محصولات مختلف را در وجوه مختلف به نمایش گذاشته و توجه بازدیدکنندگان را جلب نمایند. از این رو، غرفه های نمایشگاهی بزرگ، به عنوان قدرتمندترین برندهای بازار شناخته می شوند. بنابراین لازم است قبل از حضور در نمایشگاه جذب مخاطبین هدف را در الویت قرار دهید و بر این اساس موقعیت و متراز غرفه نمایشگاهی خود را مشخص نمایید.

ارتباط سریعتر بازدیدکنندگان با مشارکت کنندگان نمایشگاه

ساخت غرفه نمایشگاه بزرگ منجر به اشغال فضای بیشتری در سالن نمایشگاه خواهد شد. این امر سبب ایجاد تمایز و برتری برای مشارکت کننده خواهد شد. زیرا بیشتر در کانون توجه خواهد بود. بنابراین، اگر شما به دنبال غرفه نمایشگاه با فضای بزرگتر هستید. باید بدانید که نه تنها در کانون توجه برگزار کننده نمایشگاه، بلکه به عنوان یک غرفه نمایشگاهی بزرگ مورد توجه رسانه ها و بازدید کنندگان قرار خواهید گرفت. و اینگونه برند شما موفق به برقراری ارتباطات مؤثری خواهد بود. این ارتباطات،بازگشت چندین برابر سرمایه را به همراه خواهد داشت.

غرفه نمایشگاهی بزرگ، تاثیر بیشتر بر بازدید کنندگان

غرفه نمایشگاه آجر نما شهرزاد

غرفه نمایشگاه بهترین پلت فرم برای نمایش محصولات و برقراری ارتباط چهره به چهره با بازیدکنندگان نمایشگاه است. بنابراین اگر غرفه نمایشگاهی، بزرگ انتخاب شود و طراحی غرفه خلاقانه و کار آمد اجرا شود، امکان جذب بازدیدکنندگان را افزایش می دهد.

توجه داشته باشید که غرفه نمایشگاه شما، نمایانگر پرستیژ کاری و سبک فعالیت شماست. اگر در نمایشگاه بزرگ و با کیفیت دیده شوید، به مخاطب خود پیام اعتماد و اطمینان را القا می کنید. به این نکته توجه کنید که بازدیدکنندگان نمایشگاه های تخصصی و بین المللی شامل مصرف کنندگان، تولیدکنندگان، کارشناسان و فعالان اصناف هستند. پس بهترین تصویر را از برند خود در ذهن مخاطبین ایجاد کنید.

در غرفه نمایشگاهی بزرگ، شما می توانید از چاپ ها و استیکر های متنوعیاستفاده کنید. و یا حتی آنها را از سقف آویزان کنید. و به این ترتیب نام تجاری خود را به نحوه احسن نمایش خواهید دهید.

بنابراین سازمان هایی که به دنبال یک اثر برجسته و ROI (بازگشت سرمایه) بزرگ در نمایشگاه های آینده هستند. باید بدانند که تنها غرفه های بزرگ نمایشگاه می توانند به برند شما کمک کنند. البته این امر زمانی میسر می گردد که طراحی غرفه نمایشگاه، متریال غرفه سازی و کیفیت ساخت غرفه نیز در حد ایده آل نمایشگاه اجرا شود. اما در این مسیر توجه کنید که، بزرگی غرفه نمایشگاه نباید ویژگی های بارز برند شما را تحت الشعاع قرار دهد. الویت نمایش محصولات و ماهیت کسب و کار شماست. برای برقراری تعادل بین عناصر غرفه نمایشگاهی، نمایش محصولات و برند؛ بهتر است، شرکت غرفه ساز با تجربه را انتخاب نمایید.

نمونه غرفه سازی در نمايشگاه توسط گروه دكوراسيون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =