تقویم نمایشگاه

معرفی نمایشگاه تخصصی – صادراتی فرش دستباف Carpex

نمایشگاه فرش دستباف

قالیبافی تنها یک صنعت نیست، بلکه هنری است که زیبایی تفکر ایرانی را به نمایش می گذارد. نمایشگاه فرش دستباف، نمایش تاریخ، فرهنگ و هنر ایران زمین است. این نمایشگاه از قدیمی ترین نمایشگاه های استان است که در آن نفیس ترین فرش های ایران در معرض دید عموم قرار می گیرد.

مشارکت کنندگان نمایشگاه تخصصی صادراتی فرش دستباف

نمایشگاه فرش نمایشگاهی تخصصی می باشد که با حضور فعالان، پیشکسوتان اتحادیه‌های تخصصی فرش دستباف کشوری و استانی برگزار می گردد. تولیدکنندگان و هنرمندان از سراسر کشور، برای نمایش هنر و خلاقیت خود در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. شایان ذکر است، مشارکت کنندگان از استانهای اصفهان،کردستان، گلستان، فارس، قم، چهارمحال و بختیاری و… مشارکت خواهند بود.

غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه فرش

غرفه داران نمایشگاه فرش، برای ارتقاء جایگاه فرش دستباف ایرانی،می کوشند تا نمایشگاه در سطح کیفی بالایی برگزار گردد. در این راستا با برنامه ریزی برای حضور در نمایشگاه و غرفه سازی، خود را برای رقابتی بزرگ آماده می سازند. از سوی دیگر، مسئولین برگزاری سالنهای نمایشگاه را تخصصی تر پلان بندی می کنند.

غرفه سازی در نمایشگاه

فرش دستباف شناسنامه و پرچم دوم ایرانیان است. در هر جای دنیا فرش دستباف به نام و اصالت ایرانیان شناخته می‌شود. از این رو برای نمایش آن باید بهترین شرایط را ایجاد کرد. و علی رغم همه ی بی‌مهری‌هایی که در دولت و بخش خصوصی بر فرش دستباف روا گشته، فعالان و پیشکسوتان این هنر همواره تمام تلاش خود را برای حفظ آبروی این صنعت می کنند. در این راستا غرفه داران نمایشگاه فرش، با انتخاب یکی ار شرکت های غرفه سازی مورد تایید نمایشگاه، حضور در نمایشگاه را برنامه ریزی می کنند. پس از مشخص شدن مساحت و موقعیت غرفه نمایشگاهی، طراحی غرفه توسط طراحان حرفه ای غرفه، انجام می شود، سپس غرفه با بهترین متریال های ساخت غرفه، غرفه سازی می شود.

نهایتا همه دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه فرش، اتحادیه های مربوطه، مشارکت کنندگان و غرفه سازان می کوشند تا این نمایشگاه به بهترین شکل ممکن در سطحی تخصصی و در شان فرش ایرانی برگزار گردد و فرش دستباف به عنوان هنر اصیل ایرانی و بخشی از میراث جهانی به نمایش گذاشته شود.

نمونه غرفه های نمایشگاهی دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =