طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه ساز، شریک شما در نمایشگاه

با وجود ارتباطات الکترونیکی پرسرعت در قرن بیستم، نمایشگاه ها به عنوان یک بازار موقت، هنوز کوچکترین ابزار فروش حرفه ای و موثر هستند. با این حال، لازم است، برای کسب نتایج مثبت در نمایشگاه، با شرکت غرفه سازی معتبر و معتمد نمایشگاه همکاری داشته باشیم.
در شرایط عادی، عمدتاً چهار روش برای حضور در نمایشگاه وجود دارد:

روش چیدمان ساده

در نمایشگاه هایی از قبیل نمایشگاه فرش، پوشاک و… از این روش استفاده می شود. در این روش فضای غرفه نمایشگاهی تنها با اسپیس مشخص می شود. مشارکت کنندگان محصولات خود را در غرفه نمایشگاهی چیده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.سادگی این دسته از غرفه های نمایشگاهی باعث صمیمیت و همراهی مصرف کنندگان می شود و آنها برای خریدی راحت و سریع ترغیب می شوند. در این شرایط غرفه نمایشگاهی موفق تر خواهد بود که، به ویژگی های ظاهری و عملکردی غرفه توجه ویژه داشته باشد. ایجاد هر گونه تمایزی، توجه بازدید کنندگان را بیشتر جلب خواهد کرد.

  • محصولات مرتب و با هارمونی زیبایی در غرفه قرار گیرند.
  • توسط یک شرکت غرفه سازی اختلاف سطحی در کف غرفه با پارکت ایجاد گردد.

همکاری با غرفه ساز

در این روش لازم است، محتویات غرفه نمایشگاهی به بهترین شکل نمایش داده شود. و هدف اصلی تبدیل غرفه نمایشگاهی به کانون توجه بازدیدکنندگان می باشد. به این منظور باید، غرفه محیطی هماهنگ و یکپارچه با اطلاع رسانی اولیه و فرعی باشد. به گونه ای که مخاطبان به محض ورود به نمایشگاه بتوانند غرفه نمایشگاهی برتر را تشخیص دهد.

  • شرکت غرفه سازی، مطابق با متراژ، موقعیت غرفه و نیازهای مشارکت کننده، طراحی غرفه را انجام می دهد. سپس در نمایشگاه ساخت غرفه و تجهیز غرفه را با متریالهای درخواستی انجام می دهد.
  • حتی می توان از افکت های نور و صدا در مسیر برای هدایت بازدیدکنندگان سمت غرفه نمایشگاهی استفاده کرد.

طراحی کاملا باز غرفه نمایشگاهی

اغلب در نمایشگاه های خودرو استفاده می شود. طرح این دسته از غرفه ها، دارای یک فضای کاملا باز است. در این نمایشگاه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند. بازدیدکنندگان محصولات را از نزدیک دیده و مورد تست و برسی قرار می دهند. مشاهده، ارتباط، تبلیغ و خرید آنها در فضایی پر جنب و جوش، هماهنگ، دوستانه و آزاد انجام می شود.

  • در این گونه غرفه ها، شرکت غرفه سازی تنها با ساخت یک دیوار پشتی، نام و لوگوی مشارکت کننده را به نمایش می گذارد.

غرفه های نمایشگاهی کوچک

این نمونه غرفه برای محصولات کوچک فناوری، صنایع دستی کوچک و نمایشگاه های لوازم آرایشی قابل استفاده است. در این نمونه غرفه، شرکت غرفه سازی به روش غرفه آرایی اقدامات لازم را انجام می دهد نه با ساخت وساز.

  • با توجه به الزامات اهداف غرفه نمایشگاهی،بنر های تبلیغاتی بزرگ بروی دیوارها نصب می گردد تا جلوه بصری فضای تاثیرگذاری را ایجاد نماید.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک همیشه خود را شریک شما در نمایشگاه می داند زیرا موفقیت در نمایشگاه و استمرار همکاری با شما افتخاریست در رزومه کاری غرفه سازی فدک.

نمونه غرفه های نمایشگاهی دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =