طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه سازان اصفهان و گرید بندی نمایشگاه بین المللی اصفهان

غرفه سازان دارای گريد A

از زمانی که نمایشگاه به عنوان مهمترین و مؤثرترین مکان معرفی محصولات و خدمات شناخته شد، تمامی اصناف سعی می کنند تا با حضوری متمایز، جایگاه برند خود را در صنعت و اقتصاد کشور حفظ نمایند. در این راستا مسئولین نمایشگاه بين المللی اصفهان می کوشند، تا تمام زیر ساخت های لازم برای جلب رضایت مشارکت کنندگان را فراهم آورند. امکانات محل برگزاری نمایشگاه، شرکت های برگزار کننده نمایشگاه و غرفه سازان اصفهان از مهمترین عوامل مؤثر در بالا بردن سطح کیفی نمایشگاه هستند. و بدیهیست که هرچه نمایشگاه ها در سطح بالاتری برگزار گردد، رونق کسب و کارها و پیشرفت اقتصادی کشورمان را به همراه خواهد داشت.

غرفه سازان اصفهان

مشارکت کنندگان نمایشگاه بین المللی اصفهان، با انتخاب یکی از غرفه سازان اصفهان، تمام امور نمایشگاهی اعم از طراحی غرفه نمایشگاه و ساخت غرفه نمایشگاهی را به آنها سپرده .و نیروهای خود را برای پیشبرد اهداف نمایشگاهی متمرکز می نمایند. از این رو غرفه سازان، همواره خود را شریک تجاری مشارکت کنندگان می دانند. و سعی می کنند، تا تمامی این امور را به نحو احسن اجرا نمایند. و سرانجام، مشارکت در نمایشگاه، همراه با موفقیت رقم خورد.

اما برخی از این غرفه سازان علاوه بر آنکه از دانش کافی برای طراحی و ساخت غرفه برخوردار نیستند. حتی به امکانات لازم برای این امور مجهز نمی باشند. و در نتیجه مشارکت کنندگان و مسئولین نمایشگاه با مشکلات زیادی از جمله مهیا نشدن غرفه نمایشگاه در زمان مقرر و یا عدم رعایت استانداردهای غرفه سازی، مواجه می شوند. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران ، اصفهان، مشهد، تبریز ، شیراز و … در جهت شناسایی غرفه سازان برتر هر شهر، اقدام به اعطای گرید غرفه سازی به غرفه سازان فعال کرده اند.

پارامترهای گرید بندی

  • داشتن امکانات شرکتی.
  • داشتن امکانات کارگاهی.
  • داشتن پرسنل متخصص و مجرب.
  • تعداد پرسنل.
  • سابقه غرفه سازی.

و بر اساس پارامترهای بالا، متراژ و تعدا غرفه هایی که در هر عنوان نمایشگاهی می توانند غرفه سازی کنند مشخص شد و مطابق آن در پنج گروه گرید بندی شده اند.

گرید غرفه سازان اصفهان

غرفه سازان گرید A : حداکثر 8 غرفه به صورت همزمان تا متراژ 1000 متر مربع

گرید B : حداکثر 5 غرفه به صورت همزمان تا متراژ 800 متر مربع

C : حداکثر 4 غرفه به صورت همزمان تا متراژ 500 متر مربع

D : حداکثر 2 غرفه به صورت همزمان تا متراژ 150 متر مربع

با گرید بندی غرفه سازان اصفهان تنها غرفه سازان باسابقه و متعهد قابلیت غرفه سازی د رمتراژهای بیشتر را دارند. و مشارکت کنندگان نمایشگاه با اطمینان و اعتماد می توانند، حضور نمایشگاهی خود را تثبیت نمایند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بیش از 26 سال سابقه، افتخار این را دارد که دارای گرید A غرفه سازان اصفهان و گرید A غرفه سازان تهران می باشد. و در این سالها به تمامی تعهدات خود مطابق با استاندارهای نمایشگاهی در هر شهر از کشور مان پایبند ماند.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =