طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی

مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی

تعیین اهداف حضور نمایشگاهی

مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی با طراحی باید فرمی از نیازهای مشارکت کننده نمایشگاه آغاز می گردد. با تهیه این فرم به شرکت غرفه ساز خود، کمک شایانی خواهید کرد. طراحان غرفه با در نظر گرفتن نیازهای شما می توانند ایده های خلاقانه ای برای طرح ارائه دهند.

طرح سه بعدی غرفه نمایشگاهی

زمانی که نیازهای شما مشخص شد، طرح اولیه ای از چارچوب اصلی غرفه بصورت خطی در محیط  3Dبه شما ارائه می گردد. در این مرحله محل آیتم های اصلی غرفه : VIP (محلی برای پذیرایی از مدعوین ویژه)، CIP ( محلی برای گفتگو با مشتریان بالقوه)، میز های Information( محلی برای پذیرش بازدیدکنندگان)، محل نمایش محصولات، انباری ( برای نگه داری تجهیزات و لوازم پذیرایی) در طرح مشخص می گردد.

جزئیات طرح غرفه نمایشگاهی

در این مرحله جزئیات و اجزایی مانند بک لایتها (برای معرفی مجموعه و خدمات)، لگوی مجموعه، گل آرایی و تزیینات ویژه نورپزدازی به طرح افزوده می شود. جزئیات غرفه نمایشگاهی باید با خلاقیت های هنری همراه گردد و هرگز در بکار بردن آنها زیاده روی نکنید. هر چه جزئیات طرح بیشتر باشد، کلیات طرح را کمرنگ تر خواهد کرد و از زیبایی کار شما کاسته خواهد شد.

متریال های غرفه نمایشگاهی

در آخرین بخش از مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی باید برای هر بخش متریال مناسب و همسو با طرح کلی مشخص گردد. همزمان با انتخاب متریال باید رنگهای هر بخش نیز مشخص شود تا هارمونی زیبایی از اجزا ایجاد گردد. سپس از تمام زوایا رندر تهیه می شود و کلیات، جزئیات و ابعاد طرح با دقت بیشتری مورد برسی قرار می گیرد.

طی کردن مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای ماهرانه دارد. نکات و ایده‌های بیشتر در مورد طراحی غرفه نمایشگاهی را می توانید از گروه با تجربه ی طراحی غرفه فدک، کسب نمایید.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *