تقویم نمایشگاه

آمار غرفه سازی در سال 2021

بعد از یک دوره رکورد اقتصادی شدید ناشی از شیوع کرونا، نمایشگاههای جهان با استقبال چشمگیر مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه شد. گویا همه صنایع و کسب و کارها تصمیم به جبران و پیشروی هر چه سریعتر را گرفته و برای رسیدن به این هدف، حضور در نمایشگاه و غرفه سازی بهترین مسیر دستیابی به این مهم در سال 2021 شد. حضور در نمایشگاه بهترین مسیر برای معرفی و بقاء برندها می باشد. اما ایجاد تمایز و برتری، تنها از طریق غرفه سازی منحصر بفرد امکان پذیر است.

همکاری با شرکت های غرفه سازی در سال 2021

همکاری با شرکت های غرفه سازی در سال 2021


آمار نشان می دهد که مشارکت کنندگانی که غرفه سازی در سال 2021 را تجربه کرده اند، معتقدند؛ ارائه یک ایده موفق و مبتکرانه برای ساخت غرفه می تواند چالش برانگیز باشد. اما در نهایت بازگشت سرمایه را بهمراه خواهد داشت.

آمار غرفه سازی در سال 2021 نشان می دهد، موفقیت مستلزم برنامه ریزی، خلاقیت و انعطاف پذیری است. مطابق، آمار مشارکت کنندگانی که برای حضور در نمایشگاه با شرکت های غرفه سازی همراه شده اند، 90% عملکرد موفق تری داشته اند.

شرکت های غرفه سازی معتبر( دارای گرید نمایشگاه) 100% از دانش طراحی غرفه و شناخت متریالهای مناسب غرفه سازی برخوردارند. و ارزشمندترین شاخصه ی آنها، تجربه زمان بندی اجرای غرفه در نمایشگاه می باشد. این یک واقعیت انکار ناپذیر است که در سال 2021 به اثبات رسید.

غرفه سازان

غرفه سازان در نمایشگاههای زیادی حضور داشته اند و لحظه لحظه آن را با چالشهای فراوان پشت سر گذاشته اند. آنها می توانند ایده های منحصربه‌فردی را ارائه دهند و روند نمایشگاه‌های تجاری را پیش‌بینی کنند. غرفه سازان به شما کمک می کنند تا غرفه نمایشگاهی خود را با یک نمایشگاه تجاری خاص، بنا بر عنوان نمایشگاه و شهری که در آن برگزار می شود، تطبیق دهید. همچنین می توانند تفاوت بین غرفه نمایشگاهی موفق و غرفه نمایشگاهی را که تصویر برند شما را خراب می کند، تشخیص دهند.

مشارکت کنندگان نمایشگاه های تجاری در سال 2021

نمایشگاه های تجاری در سال 2021

مشارکت کنندگان نمایشگاه های تجاری، منبع ایده های موفق غرفه سازی در سال 2021 را نمایشگاه های گذشته می دانند. هر نمایشگاه تجاری یک تجربه منحصر به فرد را به ارمغان می آورد و رویکردهای برندهای دیگر را به نمایش می گذارد. آنها معتقدند همیشه می توان از تجربه نمایشگاه های در حال برگزاری، برای ایجاد یک ایده خاص استفاده کرد.

در واقع هر نمایشگاه را کاتالوگی از طرح غرفه می دانند که شما می توانید آنها را بطور ملموس مورد برسی قرار دهید. و این گونه تصمیمی آگاهانه تر در مورد طراحی غرفه نمایشگاه خود اتخاذ نمایید. همچنین چالش ها و شکست های هر طرح غرفه را شناسایی خواهید کرد و در طراحی و ساخت غرفه خود از آنها اجتناب می کنید. البته باید توجه داشت طرح غرفه باید منحصر بفرد باشد. نباید دریایی از ایده ها در طرح های دیگر آن را احاطه کند.

تجربه حضور در نمایشگاه در سال 2021

آمار غرفه سازی در سال 2021 نشان می دهد پس از طراحی غرفه و غرفه سازی منحصر بفرد، شیوه های جذب بازدیدکنندگان از آیتم های خاص کردن یک غرفه نمایشگاهی بشمار می رود. بهترین ایده برای جذب بازدیدکنندگان نمایشگاه، برخورد مشتاقانه غرفه داران و تقدیم هدایای متفاوت به مهمانها می باشد.

  • هدایای تبلیغاتی معمولی و تکراری مانند خودکار، جالیوانی و.. در سال 2021 جایگاه مناسبی در نمایشگاه نداشت. و مشارکت کنندگانی که با فکر کردن به ایده های عجیب و غریب و سرگرم کننده، اقلام مارک دار و متمایز مانند هدفون یا عینک آفتابی ارائه می دادند، توانستند با بازدیدکنندگان بیشتری ارتباط داشته باشند.
  • مشارکت کنندگانی که هنگام غرفه سازی در سال 2021 از میزهای کسل کننده دوری کرده و در غرفه نمایشگرهای هیجان انگیز داشتند، موفق تر عمل کردند. داشتن یک صفحه نمایش متمایز، سبب بازگشت هزینه های حضور در نمایشگاه خواهد شد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نه =