طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

رعایت اصول طراحی غرفه سبب جذب بازدید کنندگان بیشتری خواهد شد

غرفه سازی در نمایشگاه خاص، یقینا شانس بیشتری را برای جذب بازدید کنندگان نمایشگاه بوجود خواهد آورد. شرکت کنندگان نمایشگاهی در سراسر جهان، اهمیت این آیتم را با دقت سنجیده اند، و در غرفه سازی خود سعی می کنند از طریق نوآوری های تکنولوژیکی و دیجیتالی، همیشه حضور نمایشگاهی به روز و چشمگیری داشته باشند. بهترین راه برای این کار، رعایت اصول طراحی غرفه است

در اینجا چند نکته وجود دارد که نشان می دهد چگونه با رعایت اصول طراحی غرفه، و با ایده های خلاقانه در غرفه سازی، از سایر غرفه های نمایشگاهی متمایز گردید و حضوری چشمگیر داشته باشید.

استفاده از رنگ های برند در غرفه نمایشگاه

در طراحی غرفه نمایشگاهی یک ترکیب هوشمند از رنگ برند و رنگ موجود در  سردر غرفه نمایشگاه، طرح های روی بک لایت ها، طرح های بنر ها، پلکسی ها و دیگر عوامل موجود در غرفه نمایشگاه سبب ایجاد یک هارمونی زیبا خواهد شد و شما جزء بهترین غرفه های نمایشگاهی خواهید بود و مسلما بازدید کننده مجذوب غرفه نمایشگاه شما خواهد شد.

استفاده از لوگو برجسته در غرفه نمایشگاه

برای طراحی لوگوی سر در غرفه نمایشگاه خود، از طراحان برجسته استفاده کنید. در برخی از غرفه های نمایشگاهی  با اینکه لوگوی آنها در سایز 30 × 30 ارائه شده، اما توانستند با طراحی متفاوت و ارائه متمایز آن، یک سر در واقعا خلاقانه ایجاد کنند، که در نگاه بیننده بسیار جذاب بود. یکی دیگر از روشهای برجسته سازی لوگو، بکار بردن نور پردازی شکیل و چشم نواز بروی آن می باشد که بسیار موثر می باشد.

ترویج تکنولوژی جدید در غرفه سازی نمایشگاه

با استفاده از آخرین فناوری ها غرفه سازی خود را انجام دهید. بطور مثال در نمایشگاه های اخیر در سراسر دنیا، در طراحی غرفه های نمایشگاهی از صفحه نمایش های هوشمند و تکنولوژی DFI استفاده می شود. در این روش سر در غرفه نمایشگاه، دارای برج مرکزی است. که شامل چند صفحه ای است که با یکدیگر هماهنگ شده و با موتور رسانه ای خود DFI هماهنگ شده است.

بهترین غرفه های نمایشگاهی فضا نمایشگاهی بیشتری را در اختیار دارند

اگر شما یک غرفه نمایشگاه بزرگ داشته باشید، طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاهی آن بطور مطلوب امکان پذیر خواهد بود. در چنین غرفه هایی نحوه ورود بازدید کنندگان به سهولت انجام می شود. و در فضای داخلی غرفه نمایشگاه می توان طیف گستره ای از محصولات را نمایش داد. و غرفه نمایشگاه شما تبدیل به یک مینی فروشگاه خواهد شد. که این برای بازدید کننده بسیار خوشایند خواهد بود.

استفاده از سر در بزرگ برای غرفه نمایشگاه

برندهای محبوب و مشهور در حین حفظ اصالت خویش، باید راهی برای جذب مخاطبان خود داشته باشند. آنها این کار را در طراحی غرفه نمایشگاه، با استفاده از سردر و نمایشگرهای بسیار بزرگ انجام می دهند. که تصاویر مختلف را بطور متحرک پخش می کنند. این تصاویر با مرزهای تصویری نمادین طراحی شد. همه عکس ها و نوشته ها در منطقه ای که بازدید کننده می توانست راحت در آنجا بنشیند و استراحت کند، آویزان بود.

غرفه سازی در نمایشگاه به صورت اجتماعی و دوستانه

چند سال پیش، انجمن ملی نمایندگی های خودرو، dealer.com غرفه نمایشگاهی داشت که باعث شد بازدیدکنندگان احساس کنند که در یک کنفرانس تجاری قرار دارند. آنها در یک فضای پذیرایی استقبال شدند، و سپس وارد یک سالن همایش می شدند که مجهز به مانیتوری بزرگ برای نمایش مشخصات محصولات بود. و در حاشیه این فضا، اتاق کنفرانسی برای انجام تعاملات طراحی می شود. طراحی خلاقانه این غرفه نمایشگاهی سبب جذب تعداد زیادی از بازدید کنندگان آن نمایشگاه گردد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =