تقویم نمایشگاه

ایده های نوین غرفه سازی نمایشگاه بین المللی

غرفه سازی نمایشگاه بین المللی، ابزار عالی برای تبلیغ مجموعه شما و جذب مشتریان بیشتر می باشد. هنگام حضور در نمایشگاه بین المللی، سیل مشتریان و نمایندگی ها را به سمت خود کشانده و می توانید در زمانی اندک با بسیاری از فعالان حوزه کاری خود تعامل داشته باشید. اگر جز این بود، برند ها و پیشکسوتان صنایع مختلف، عضو ثابت مشارکت کنندگان هر ساله نمایشگاه ها نبودند. آنها دائماً به دنبال پیشرفت های جدید و بزرگ هستند. هر سال با هدف بزرگتری در نمایشگاه حضور دارند.

مبتدیان با تجهیزات کامل وارد لانه شیران شوید

غرفه سازی نمایشگاه بین المللی و قرار گرفتن در کنار مشارکت کنندگان بزرگ، برای مبتدیان بسیار دشوار خواهد بود و شبیه وارد شدن به لانه شیران می باشد. اما باید بدانید در این مسیر، فقط باید تمرکز خود را روی جذب بازدیدکنندگان قرار دهید. در نمایشگاه قرار نیست که مدیر منابع انسانی، با لباس اردک بازدیدکنندگان متخصص را جذب کند، بلکه شما باید در غرفه نمایشگاهی خود، پر از ایده، پر از انرژی باشید. مدرن باشید. برای شروع این ایده ها را امتحان کنید:

در غرفه سازی نمایشگاه بین المللی به “داخل غرفه ” فکر کنید.

وقتی که در نمایشگاه هستید و غرفه های نمایشگاهی را تماشا می کنید؛ ببینید چه چیزهایی بیشتر شما و دیگران را جذب می نماید؟

  • برای معرفی کالا و خدمات مجموعه باید از تابلوهای بزرگ و شفاف منحصربه‌ فرد استفاده کنید.
  • بازدیدکنندگان نمایشگاه را برای نوشیدن قهوه و… دعوت کنید.
  • برنامه کنفرانسی در مورد مسائل مدرن و پیشرفته حوزه کاری خود در غرفه نمایشگاهی قرار دهید.

خلاق باشید

غرفه سازی نمایشگاه بین المللی و رقابت با صدها برند که ممکن است خدمات و محصولاتی شبیه به شما را ارائه دهند، می تواند سخت باشد. اما فراموش نکنیدکه هدف اصلی این رویداد تجربه چیزی جدید و متفاوت است. صادقانه بگویم، هیچ چیز هیجان انگیزتر از، رقابت برای جذب افراد، وجود ندارد. اما در این راه خلاق باشید؛

از تاثیر شبکه های اجتماعی غافل نشوید

زمانی که اقدام به غرفه سازی نمایشگاه بین المللی می کنید. از طریق هشتک ها و اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی، حضور خود را در نمایشگاه اعلام کنید و در فضاهای مجازی گزارش های لحظه های خاص را ارائه نمایید. شما می توانید با این روش افراد را برای بازدید از غرفه و صحبت کردن در مورد آن ترغیب نمایید. همچنین از بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاه خود بخواهید، موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارند.

قبل و بعد از حضور در نمایشگاه بین المللی

متأسفانه، بسیاری از مشارکت کنندگان فقط روی غرفه سازی نمایشگاه بین المللی متمرکز می شوند و این امر درصد موفقیت آنها را کاهش خواهد داد. مشارکت کنندگان نمایشگاه باید از چند هفته قبل شروع به اطلاع رسانی و  ایجاد سر و صدا در مورد حضور در نمایشگاه بین المللی خود داشته باشند. شما با اطلاع رسانی جذاب و مداوم در این مرحله، افراد را مشتاق رسیدن زمان برگزاری نمایشگاه و بازدید از غرفه نمایشگاهی خود خواهید کرد.

پیشنهادات را هدف قرار دهید

در غرفه سازی نمایشگاه بین المللی شما باید ماهها بیندیشد تا ایده های خلاقانه جذب مشتری را بیابید اما با یک راه حل ساده از این چالش رها خواهید شد. در غرفه نمایشگاهی، پیشنهادات و انتقادات بازدیدکنندگان را ثبت نمایید و در سالهای آتی از آنها استفاده کنید . علاوه بر آن با ثبت نام و مشخصات، می توانید آنها را به عنوان مخاطبین دائمی سازمان خود قرار دهید و ارتباطات مجموعه را با آنها بعد از نمایشگاه هم حفظ نمایید.

در نظر گرفتن آیتم آرامش

برخی از این ایده‌ها همراه با تکنولوژی هستند، ولی شما می توانید از ضعف بازدیدکنندگان در نمایشگاه استفاده کنید؛ خستگی، درد پا و فقط جایی برای نشستن.

معمولا غرفه سازی نمایشگاه بین المللی با انواع چیزهای جذاب همراه است، اما دعوت از مردم برای اندکی نشستن و رفع خستگی، راهی عالی برای برقراری ارتباط و تعامل با مردم است. با این اوصاف، بازدیدکنندگان در هیاهوی نمایشگاه که همه غرفه ها، حرفهایی با مضمون فروش دارند، در غرفه نمایشگاهی شما در آرامش می‌نشینند، و با میل خودشان به محصولات و خدمات شما توجه خواهند کرد.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =