تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،داروئی و آزمایشگاهی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی،داروئی و آزمایشگاهی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،داروئی و آزمایشگاهی بستر مناسبی برای، تعامل و توسعه فعالان این حوزه فراهم می آورد. هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه بی نظیر برای توسعه سلامت جامعه می باشد. نمایشگاه ایران هلث با بیش از دو دهه سابقه برگزاری، عنوان دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه را کسب نموده. و سالانه میزبان تعداد زیادی از بازدیدکنندگان علاقه مند این حوزه، از شهر ها و کشورهای اطراف باشد.

 نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصت مغتنمی است برای فعالان این حوزه تا بتوانند ارتباط چهره به چهره موثری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشور برقرار نمایند.همچنین در حاسشیه این نمایشگاه نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های جانبی، سبب ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران داخلی می گردد.

مشارکت کنندگان سعی می کنند تا با برنامه ریزی مدون حضور نمایشگاهی بسیار موفقی را داشته باشند. آنان با رزرو غرفه نمایشگاهی در متراژ و موقعیت مناسب، طراحی غرفه نمایشگاهی را پایه ریزی می کنند و با غرفه سازی در خور یک نمایشگاه بین المللی، فضای رقابتی و آموزشی مناسبی را در میان مشارکت کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه ایجاد می کنند.

اهدف برگزاری نمایشگاه ایران هلث

اهدف برگزاری این نمایشگاه که در سطح منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است عبارتند از:

  • به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران
  • رونمایی از فناوری های روز دنیا
  • ارتقای توریسم درمانی
  • حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه
  • ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی

برگزاری نمایشگاه

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،داروئی و آزمایشگاهی از9 -6 خرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد. پیش بینی می شود؛ حداقل 30 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به غرفه سازی در نمایشگاه تهران برای این رویداد بزرگ اختصاص داده شود. و بیش از 25000 نفر، از ایران هلث بازدید خواهد داشت.

غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه

با توجه به اهمیت توسعه صادرات غیر نفتی کشور، برگزاری نمایشگاه هایی نظیر این نمایشگاه از ضرورت و اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا فعلان حوزه سلامت کشور، جهت برگزاری با شکوه این رویکرد تجاری و حمایت از تولید داخلی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. و تمام همت خود را بکار می بندند، تا با غرفه سازی در نمایشگاه تهران حضوری بسیار موفق را رقم زنند.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =