آداب حضور در نمایشگاه

راهنمای غرفه های نمایشگاه برای ایجاد حس خوب در بازدید کنندگان

راهنمای غرفه های نمایشگاه

راهنمای غرفه های نمایشگاه حس خوب راحتی را در بازدید کنندگان ایجاد می کند. و  می تواندنتایج بازاریابی غرفه نمایشگاه را افزایش دهد.

اگر من برای شما هیجان رانندگی یک ماشین مسابقه بر روی مسیر در سرعت های غیر قابل درک را  توصیف کنم، شما تنها “کلمات” را می شنوید. و به دلیل تصور فشار فیزیولوژیک، چالش ذهنی یا ترس در شما پدید می آید. و درخشش جزئی در چشم شما دیده می شود. در غرفه نمایشگاهی نیز به همین ترتیب است. اگر یک عکس بزرگ بگذارید، یا کارمندان غرفه در مورد محصول و خدمات مجموعه شما، توضیحات فراوانی را ارائه دهند، بازدید کننده ممکن است “آن پیام را دریافت کند.” اما آیا همانطور که در خدمات یا مزایای محصولات شما غوطه ور است، در آنها هیجانی برای دریافت آن بوجود می آید ” ؟

راهنمای غرفه های نمایشگاه برای آموزش کارکنان غرفه

حتی اگر شما هیچ کاری در زمینه بازاریابی غرفه نمایشگاه انجام ندهید، حداقل باید افرادی که در غرفه نمایشگاه شما کار می کنند؛ درک کاملی از اهداف شرکت داشته باشند. از سوی دیگر، دانش و تکنیک های جذب مشتری، عناصر ضروری در این رویداد هستند. از این رو لازم است که کارکنان غرفه، دانش اساسی در مورد این شرکت داشته باشند. و از این آگاهی برای حفظ بازدیدکنندگان، در غرفه نمایشگاه تلاش کنند.

نمایش های تعاملی :

مانند تجربه خودرو در مسابقات، به جای اینکه کسی در مورد شرکت شما صحبت کند، به بازدید کنندگان اجازه دهید تا با آن ارتباط برقرار کنند. این امر به بازدید کننده حس بهتری خواهد داد. البته باید به اینکه چه اطلاعاتی انتخاب می شود، دقت بسیار داشت. اگر شما بتوانید از عوامل سرگرم کننده، جالب و تاثیر گذار (در مقایسه با فروش کلامی)، استفاده کنید بسیار موفق تر دیده خواهید شد. از این رو ارائه های تعاملی در نمایشگاه ها ضروری است تا تأثیر گسترده ای روی ذهن بازدیدکنندگان داشته باشند.

واقعیت مجازی و یا ارتقاء یافته :

فناوری می تواند نقش مهمی در نمایشگاه ها داشته باشد. ابزارهای توسعه یافته نرم افزار، اکنون ممکن است مقرون به صرفه و به راحتی قابل دستیابی باشد. در این بخش شما می توانید از یک سیستم دسک تاپ ساده و یا اتصال گوشی هوشمند خود به یک هدست، و یا حتی نرم افزاری خاص برای توصیف شرکت خود استفاده کنید و فن آوری های متعدد است که می تواند اطلاع رسانی، آموزش، مقایسه و حتی نمایش رزومه کاری شما را به بازیدکنندگان ارائه دهد.

ایجاد تعامل نزدیک با بازدید کنندگان

اگر معرفی محصول و خدمات شما کاملا ملموس باشد، آن یک نقطه فروش منحصر به فرد خواهد شد. پس اطمینان حاصل کنید که کارکنان غرفه نمایشگاه به بازدید کنندگان اجازه می دهند تا با نرم افزار و نمادهای تعاملی که برای آنها در غرفه نمایشگاه خود تنظیم کرده اید، تعامل داشته باشند. به بازید کنندگان اجازه دهید تا صفحه کلید را اداره کنند و احساس کنند. تعامل بیشتر برابر با درک بیشتر، از آنچه شرکت شما می تواند ارائه دهد می باشد.

هر شرکت نمی تواند یک تجربه جهانی را بیافریند که به موجب آن اتفاقات شگفت انگیزی را برای غرفه نمایشگاه خود ایجاد کند. بطور همزمان باید به یاد داشته باشید که بسیاری از تجربیات غرفه سازی در نمایشگاه از تصویر و صداست. اگر شما بتوانید عطر مهمان نوازی را اضافه کنید، شما یک  تجربه به یاد ماندنی قدرتمند را برای بازدیدکننده ایجاد کرده اید. با بهره گیری از نکات راهنمای غرفه های نمایشگاه می توان حس مثبتی را در بازدیدکنندگان ایجاد کنید و بهترین فرصت را برای موفقیت رقم زنید. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که می توانید در غرفه نمایشگاه خود احساس بسیار خوبی را برای بازدیدکننده نمایشگاه ایجاد نمایید.

نمونه غرفه سازی نمایشگاهی توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =