طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی

قوانین غرفه سازی نمایشگاهی را کشف کنید

قوانین غرفه سازی نمایشگاهی: قوانین پنهان تقریبا در هر منطقه از زندگی ما وجود دارد. آنها رفتار و انتظارات ما را هدایت می کنند، اما به ندرت برای ما در کتاب ها نوشته شده اند.

به عنوان مثال،قانون 5 ثانیه وجود دارد: هنگامی که یک قطعه غذا روی کف می افتد، می توانید آن را بخورید، اگر ظرف پنج ثانیه آن را بردارید و یا قانون ماه کامل وجود دارد: در روزهای با ماه کامل، جنایات بیشتری انجام شده و نوزادان بیشتری نیز متولد شده است.

غرفه های نمایشگاهی نیز توسط قوانین مشابه پنهان و در عین حال غیر قابل تنظیم، اداره می شوند. شما ممکن است بدون آنکه متوجه آن شوید، در برابر آنها مقاومت کنید و یا آنها را از طریق تجربه دشواری کشف کنید. همانطور که از پیشگفتار مشخص است، در اینجا قوانین در غرفه سازی نمایشگاهی عنوان می شود:

قوانین غرفه سازی نمایشگاهی در طراحی غرفه

1) تعدا دفعاتی که هر کلمه در غرفه نمایشگاهی شما خوانده می شود برابر است با تعداد دفعاتی که آن کلمه در غرفه نمایشگاهی شما بکار رفته است.

2) ترکیب رنگ غرفه نمایشگاهی شما به احتمال زیاد توسط یکی از این عوامل انتخاب می گردد:1- رنگ سازمانی مجموعه شما 2. آخرین طراحی غرفه نمایشگاهی شما 3. توسط نزدیکان رئیس مجموعه شما.

3) مدت زمان طراحی غرفه نمایشگاهی شما به طور مستقیم با تعداد تصمیم گیرندگان درگیر است.

4) استفاده از متریال های عالی در هر مرحله از غرفه سازی نمایشگاهی، سبب ایجاد هارمونی بسیار دلنشینی در کل غرفه نمایشگاهی می گردد.

5) استفاده بیش از حد از لوگوی شرکت در غرفه نمایشگاهی سبب از بین رفتن ارزش و اهمیت آن می گردد.

6) هرچقدر تصاویر در غرفه نمایشگاهی بزرگتر باشند، افراد واضح تر پیام شما را درک خواهند کرد.

7) هر چه فضای اینفورمیشن بیشتری در غرفه سازی نمایشگاهی در نظر گرفته شود، فرصت بیشتری برای کارکنان غرفه نمایشگاهی شما ایجاد می گردد تا با بازدید کنندگان ارتباط برقرار نمایند.

قوانین پنهان در مورد بازدید کنندگان

8) بازدید کنندگان نمایشگاه، بیشتر جذب غرفه نمایشگاهی می شوند که در حال حاضر بیشترین بازدیدکننده را دارد.

9) هرچه قدر که بازدید کنندگان غرفه نمایشگاهی شما از فواصل دورتری برای دیدن غرفه شما آمده باشند سطح مهمان نوازی شما بالاتر می رود.

10) وقتی در نمایشگاهی بطور سال های متوالی شرکت کنید، بیشتر بازدید کنندگان تکراری را در غرفه نمایشگاهی خود می بینید.

11) گاهی استفاده از یک سبک و سیاق قدیمی و ادامه آن در زمان سبب جای گرفتن در اذهان می گردد و همیشه نوآوری و تغییر شرایط با موفقیت همراه نیست مهم درک و شناخت بازدید کنندگان از غرفه نمایشگاهی شما می باشد.

قوانین پنهان در مورد مشارکت کنندگان

12) مشارکت کنندگان در طول برگزاری نمایشگاه بیشتر سرگرم نمایشگاه هستند و کسب و کار جدی بعد از برگزاری نمایشگاه صورت می گیرد.

13) هر یک از کارکنان غرفه نمایشگاهی که تلاشش در زمان برگزاری نمایشگاه افزایش می یابد، بهترین عضو مجموعه خواهد گشت..

14) بهترین کارکنان غرفه نمایشگاهی معمولا کسانی هستند که کمتر صحبت می کنند و بیشتر گوش می دهند.

15) کارکنان غرفه نمایشگاهی، در زمان برگزاری نمایشگاه، استراحت خود را گسترش می دهند، چرا که آنها کمتر از زمان انجام کار در غرفه نمایشگاهی هستند.

16) بهتر است کارکنان غرفه نمایشگاهی، از کفش های راحت استفاده کنند .به احتمال زیاد کارکنان در مدت زیاد در مورد درد شدید شکایت می کند و در پرزنت مشتریان و بازدید کنندگان با نشاط نخواهند بود.

17) هرچه سريعتر مسیری برای فروش و بازاریابی خود در نمایشگاه تعیین کنید، فروش شما از آن جا آغاز خواهد شد.

اکنون که این قوانین غرفه سازی نمایشگاهی برای شما روشن شده است، امیدوارم حضور در نمایشگاه بعدی برای شما با شکلی متفاوت صورت گیرد و با اضافه کردن یک چاشنی کوچک موفقیت خود را در نمایشگاه تضمین نمایید.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *