آداب معاشرت در نمایشگاه

سرمایه گذاری در نمایشگاه ،بهترین روش بهبود کسب و کار

سرمایه گذاری در نمایشگاه های موفق، زمان و پول زیادی نیاز دارد. بنابراین اگر شما قصد دارید در نمایشگاه شرکت کنید، باید از پتانسیل مطلوب نمایشگاه ها و رویداد های حاشیه آن برای به دست آوردن نتایج خوب استفاده کنید.

آماده شدن برای حضور در نمایشگاه می تواند یک کار بزرگ و خسته کننده باشد و لجستیک زیادی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. علاوه برآن در پروسه شرکت در نمایشگاه ضریب خطا باید صفر شود و شما باید با تمرکز تمام، برای شرکت در نمایشگاه مجهز شوید. زیرا این امر به طور مستقیم بر بازاریابی محصول شما در نمایشگاه تاثیر می گذارد.

از طرفی دیگر در مسیر سرمایه گذاری در نمایشگاه، راه و روش غرفه سازی نمایشگاهی شما نیز نقش مهمی ایفا می کند. و به شما کمک خواهد کرد که به اهداف خود جامه عمل بپوشانید و نشان دهید که موفق هستید.

این 5 مورد را بررسی کنید که می تواند، در سرمایه گذاری در نمایشگاه بعدی به شما کمک کند

  • ثبت نام برای غرفه نمایشگاه

پس از انتخاب نمایشگاه، وقت آن است که در آن ثبت نام کنید! پیش ثبت نام غرفه می تواند پول شما را ذخیره کند و احتمالا تخفیف ویژه ای شامل حال مجموعه شما می گردد. همچنین به شما امکان می دهد که موقعیت غرفه نمایشگاهی را که مناسب بودجه شما است، انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید، اکثر فضاهای خوب نمایشگاه در اولین روزه های ثبت نام به فروش می رسد. هنگامی که پلان غرفه نمایشگاهی خود را انتخاب می کنید می توانید برنامه ریزی بازاریابی نمایشگاه خود را با شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی شروع کنید.

  • شرکت غرفه سازی نمایشگاهی مناسب را پیدا کنید

برنامه ریزی برای حضور در نمایشگاه به شما این اطمینان را می دهد که تمام امور تحت کنترل شماست و به بهترین شکل انجام می شوند. اگر شما قصد دارید با غرفه نمایشگاهی جدیدی در نمایشگاه حضور داشته باشید، به طور کامل6 ماه قبل از برگزاری نمایشگاه اقدامات لازم را انجام دهید. تا فرصت کافی برای پیدا کردن یک شرکت غرفه ساز نمایشگاهی متعهد را داشته باشید.

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی را انتخاب کنید که بتواند طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی را بخوبی مدیریت کند و در زمان مقرر شده غرفه نمایشگاهی را با تمام امکانات و تجهیزات مورد نیازبه شما تحویل دهد.

با داشتن یک غرفه ساز نمایشگاهی برجسته و با تجربه، اطمینان خواهید داشت که سرمایه گذاری در نمایشگاه برای شما سود آور و مفید خواهد بود. که حاصل حضور نمایشگاهی لذت بخشی است که بهبود کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت.

  • در طراحی غرفه نمایشگاهی خلاق باشید

از آخرین تکنولوژی های موجود در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده کنید. در غرفه نمایشگاهی خود سطح جدیدی از تعامل با بازدید کنندگان را بکار ببرید تا حضوری متمایز داشته باشید. طیف گسترده ای از ابزارهای تکنولوژیک، دیوارهای ویدیویی 4 بعدی و غیره می تواند سبب بیشتر دیده شدن  غرفه نمایشگاهی شما گردد. شرکت غرفه ساز نمایشگاهی باید بتواند عناصر دیجیتالی را پیشنهاد کند که مناسب غرفه نمایشگاهی شماست.

  • فعال بودن در رسانه های اجتماعی

بگذارید همه بدانند که شما سرمایه گذاری در نمایشگاه را در برنامه بازار یابی خود قرار داده اید. این را می توان به روش های مختلف انجام داد. رسانه های اجتماعی، مطبوعات، وبلاگ ها، وب سایت شما، بازاریابی ایمیل. اگر شما قصد معرفی محصول جالب یا خدماتی جدیدرا در غرفه نمایشگاهی خود دارید، آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این باعث می شود که در معرض دید قرار گرفتن و شانس ارتباط با بازدید کننده در نمایشگاه برای شما افزایش یابد.

  • بعد از نمایشگاه پیگیری کنید

منابع اطلاعاتی که در یک نمایشگاه جمع آوری شده بسیار مهم است. قبل از شروع نمایشگاه، فیلتر کردن احتمالات احتمالی و برنامه ریزی یک استراتژی به شما کمک می کند تا در زمان برگزاری نمایشگاه در مذاکرات نقل قولی از ارتباطات در آینده را داشته باشید و برای حفظ این ارتباط و به سرانجام رساندن مذاکرات، اطلاعات تماس های آتی را بدست آورید.

در انتها ایجاد یک برنامه و هدف برای تماس با همه مدیران ظرف 2 روز بعد از اتمام نمایشگاه می تواند، حضور شما در نمایشگاه را مثمر ثمر گرداند.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *