تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ۱۴۰۲

سوابق نمایشگاه

نمایشگاه لوازم خانگی سالانه درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار و اقشار مختلف جامعه از آن بازدید می کنند. برگزاری این نمایشگاه در جهانی کردن این صنعت ارزشمند کشورمان، بسیار موثر می باشد.

معرفی ماهیت لوازم خانگی

تکنولوژی لوازم خانگی آنقدر گسترش داشته است که زندگی انسان را به طور کامل متحول ساخته به شکلی که زندگی امروزی بدون حضور برخی از این وسایل امکان پذیر نمی باشد. همچنین لوازم خانگی در بهبود بهداشت و تغذیه عمومی نقش بسیار موثر داشته اند. لوازم خانگی را می توان به سه دسته کلی تقسیم کرد :

  • تهیه و نگهداری غذا (فریزر، مایکروفر و …)
  • مخصوص نظافت (جاروبرقی، لباس شویی و ….)
  • تفریحات و سرگرمی (تلویزیون، دی وی دی و …)

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی

این نمایشگاه همانند سالهای پیشین به اهتمام انجمن لوازم خانگی و نمایشگاه بین المللی و شرکت برگزار کننده برپا می شود. پیش بینی می شود امسال نیز با استقبال فراوان علامندان روبه رو گردد.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان بزرگ لوازم خانگی، غرفه نمایشگاهی خود را به ویترینی برای معرفی محصولات تبدیل می کنند تا بتوانند به مدد مشارکت در این نمایشگاه، سهم بیشتری از بازار را کسب نمایند. و از آنجا که محوریت برگزاری این نمایشگاه، معرفی و نمایش محصولات جدید می باشد، تمامی مشارکت کنندگان، موقعیت غرفه نمایشگاهی مناسبی را انتخاب کرده و با همکاری شرکت غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه، طراحی غرفه نمایشگاهی را مطابق با نیازها و سلایق خود انجام می دهند. و در زمان مقرر غرفه سازی نمایشگاهی آن اجرا می گردد.

از ویژگی های منحصر بفرد نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، رقابت بسیار شدیدی است که بین غرفه های نمایشگاهی وجود دارد، علاوه بر آن تولیدکنندگان داخلی در همجواری تعداد زیادی از برند های ه خارجی، باید فعالیت های نمایشگاهی خود را انجام دهند، بدیهیست در عرصه این رقابت گرم، غرفه نمایشگاهی که با برنامه ریزی در نمایشگاه حضور پیدا می کند، در میان رقبا موفق تر عمل نماید.

غرفه داران این نمایشگاه با اقدام به موقع برای رزرو بهترین موقعیت غرفه نمایشگاهی، طراحی غرفه نمایشگاهی را آغاز می کنند. و در زمان مقرر غرفه سازی نمایشگاهی آن با بهترین متریال ها اجرا می گردد. تمامی این مراحل پله های موفقیت و کسب بازار های جدید در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی است.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =