اخبار نمایشگاه

نمايشگاه صنعت دام، طیور، آبزيان، دامپزشکی و فرآورده های لبنی صادراتی

سوابق نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان

نمایشگاه دام و طیور اصفهان هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می گردد. و سعی و تعاقب نمایشگاه اصفهان و برگزارکننده نمایشگاه، سبب افزایش سطح کیفی نمایشگاه دام و طیور اصفهان شد.

نمایشگاه دام و طیور اصفهان

هر سال در نمایشگاه دام و طیور اصفهان فضای قابل توجهی به غرفه سازی نمایشگاهی شرکت های داخلی و شرکت های خارجی در اصفهان اختصاص می دهند. و هر غرفه نمایشگاه به محلی برای انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی تبدیل می شود.

تاریخچه صنعت دام و طیور در ایران

سابقه دامداری در ایران قدمتی 7000 ساله دارد، که در ابتدا فقط برای دسترسی دام ها به علوفه، بصورت کوچ و ده نشینی انجام می شد و به تدریج با پدید آمدن شهرها و تغییر نیازها، صنعت دام و طیور شکل گرفت.

از آنجا که صنعت دام و طیور رابطه مستقیمی با تامین نیازهای اولیه زیستی، بهداشتی و اقتصادی جامعه دارد، یکی از پیش نیازهای استقلال هر کشور محسوب می شود. همچنین بدلیل ظرفیت بسیار بالای تولید در این صنعت و رشد روز افزون نیازهای جوامع به مواد غذایی، ضرورت اتخاذ تدابیری برای مدیریت نوین و همچنین حضور پایدار در فضای رقابتی جهانی، برای مسئولین و فعالان این حوزه بیش از پیش نمایان گشت. بنابراین دلایل و موارد بسیار دیگری برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت دام و طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه دام و طیور اصفهان

از آنجا که هر غرفه نمایشگاهی با هدف معرفی دستاوردها و ظرفیت ها و آشنایی با الگوهای موفق جهانی، در این نمایشگاه شرکت می کنند، پس با اتخاذ تدابیر لازم از ماه ها قبل سعی می کنند تا با تمام توان خود غرفه نمایشگاهی بسیار شکیل و مجهزی را غرفه سازی نمایشگاهی کرده و در عرضه این رقابت با اقتدار حضور یابند.

مشارکت کنندگان با توجه به اهداف نمایشگاهی، موقعیت غرفه و یکی از شرکت های غرفه ساز گرید A اصفهان، را انتخاب می نمایند. سپس امور حضور در نمایشگاه را به شرکت غرفه ساز واگذار می کنند.

شرکت غرفه ساز، طراحی غرفه نمایشگاهی را با توجه به پلان غرفه آماده. سپس تمام تجهیزات لازم با توجه به طراحی غرفه نمایشگاهی فراهم می کنند. و در نهایت غرفه سازی نمایشگاهی آن در زمان مقرر، با متریال های غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی اصفهان اجرا می گردد.

اهمیت مشارکت در نمایشگاه دام و طیور اصفهان

از آن جا که vet isfahan، سالانه کانون توجه متخصصین و صاحب نظران صنعت دام و طیور خاورمیانه واقع می شود. زمینه برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی فراهم  می باشد. به همین سبب مشارکت کنندگان سعی می کنند. در این فرصت کوتاه، گامی مهم در راستای رونق اقتصادی صنعت دامپروری و دامپزشکی بردارند.

نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *