تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

سوابق نمایشگاه دام و طیور

نمایشگاه دام و طیور بيش از دو دهه، سالانه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد. در اين سالها سعی و تعاقب مسئولین برگزاری نمایشگاه، سبب افزایش سطح کیفی نمایشگاه ایران پلکس (Iran Plex) گشت.

هر غرفه نمایشگاه نمایشگاه دام و طیور محلی برای انتقال و مبادله دانش و تکنولوژیست از این رو مسئولین برگزاری نمایشگاه فضای قابل توجهی برای غرفه سازی نمایشگاهی شرکت های داخلی و خارجی اختصاص می دهند.

تاریخچه صنعت دام و طیور در ایران

سابقه دامداری در ایران قدمتی 7000 ساله دارد، که در ابتدا فقط برای دسترسی دام ها به علوفه، بصورت کوچ و ده نشینی انجام می شد. و به تدریج با پیدایش شهرها و تغییر نیازها، صنعت دام و طیور شکل گرفت.

از آنجا که صنعت دام و طیور رابطه مستقیمی با تامین نیازهای اولیه زیستی، بهداشتی و اقتصادی جامعه دارد، یکی از پیش نیازهای استقلال هر کشور محسوب می شود. همچنین بدلیل ظرفیت بسیار بالای تولید در این صنعت و رشد روز افزون نیازهای جوامع به مواد غذایی، ضرورت اتخاذ تدابیری برای مدیریت نوین و همچنین حضور پایدار در فضای رقابتی جهانی، برای مسئولین و فعالان این حوزه بیش از پیش نمایان گشت. به همین خاطر برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت دام و طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه دام و طیور

از آنجا که هر غرفه نمایشگاهی با هدف معرفی دستاوردها و ظرفیت ها و آشنایی با الگوهای موفق جهانی، در این نمایشگاه شرکت می کنند. پس با اتخاذ تدابیر لازم از ماه ها قبل مجموعه ی خود را برای این مارتن مهیا می سازند. مشارکت کنندگان نمایشگاه دام و طیور از لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی، غرفه ساز دارای گرید A نمایشگاه بین المللی را انتخاب نموده . سپس با توجه به اهداف حضور در نمایشگاه برای طراحی غرفه برنامه ریزی لازم را انجام می دهند. بدیهیست که غرفه سازی در نمایشگاه با هزینه های بالایی همراه است اما مشارکت کنندگان با تجربه خوب می دانند که غرفه نمایشگاهی متمایز می تواند بازگشت سرمایه را تا چندین برابر افزایش دهد. بنابراین لازم است در عرضه این رقابت با اقتدار حضور یابند.

و از آنجا که حضور در نمایشگاه فرایندی پر فراز و نشیب است. لازم است امور غرفه سازی در نمایشگاه را به شرکت های غرفه ساز معتمد و با تجربه واگذار نمایید. شرکت غرفه ساز، طراحی غرفه نمایشگاهی را با توجه به پلان غرفه و متراژ غرفه نمایشگاه اجرا و سپس با توجه به طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی در کارگاه ساخت غرفه انجام می شود. و در زمان مقرر غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی، غرفه نمایشگاهی با تمام تجهیزات لازم آماده می شود. بنابراین بهتر است گروه خود را برای پذیرایی از مدعوین و بازاریابی در نمایشگاه متمرکز نمایید.

اهمیت مشارکت در نمایشگاه دام و طیور

از آن جا که نمایشگاه ایران پلکس (Iran Plex)، سالانه کانون توجه متخصصین و صاحب نظران صنعت دام و طیور خاورمیانه واقع می شود. زمینه برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی فراهم  می باشد. به همین سبب مشارکت کنندگان سعی می کنند. در این فرصت کوتاه، گامی مهم در راستای رونق اقتصادی بردارند و خوش بدرخشند.

نمونه غرفه سازی نمایشگاهی توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =