تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی،ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی

نمایشگاه معدن

تاریخچه خانه معدن

معادن تأمین کننده مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع بوده. و در امر خودکفایی صنعتی، ایجاد اشتغال مولد و افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه یک کشور نقش بسزایی دارد. بسیاری از فعالیتهای اقتصادی به مواد معدنی وابسته اند. با توجه به نیاز به برنامه‌ریزی و مدیریت بهینه صنایع معدنی در اواخر سال ۱۳۸۱ گروهی از نخبگان، اندیشمندان و متخصصان در بخش معدن که دغدغه نابسامانی اوضاع معادن و ذخائر زیرزمینی و کانیهای خدادادی را داشتند، گردهم آمدند. با برپایی نشست های عدیده، سرانجام توفیق یافتند، تا در راستای هماهنگی امور حرفه ای و گسترش و ارتقاء سطح عملیات معدنی، صنایع معدنی و تجارت جهانی مواد معدنی کشور، خانه معدن ایران تاسیس شد. و در ادامه این اقدام بسیار ارزمند؛ این نهاد متولی برگزاری نمایشگاه معدن به صورت تخصصی و بین المللی شد.

اهداف برگزاری نمایشگاه معدن

سیاستهای متخذه در این صنعت، ضعف نهاد حقوق مالکیت و حمایت از سرمایه گذار و فقدان نگاه صادرات محور در زمره چالشهای صنعت معدن کشور است. بنابراین سالانه با برگزاری نمایشگاه معدن، فعالان این صنعت ، زمینه را برای رفع چالشها و رشد و ارتقای آن فراهم می آوردند.

غرفه سازی در نمایشگاه معدن تهران

حدود ۱۱۰ شرکت فعال از حوزه های مختلف معدن و صنایع معدنی در غرفه های نمایشگاه ایران کان مین حضور خواهند داشت. مشارکت کنندگان نمایشگاه معدن تهران شامل تولیدکنندگان مواد اولیه معدنی، مواد نهایی معدنی، تجهیزات مورد نیاز شرکتهای معدنی، سرمایه گذاران و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران و … خواهند بود. این نمایشگاه فضایی در حدود ۱۴.۰۰۰ متر مربع جهت غرفه سازی در نمایشگاه در اختیار فعالان این صنعت قرار خواهد داد

مراسم افتتاحیه نمایشگاه معدن ایران کان مین در محل ورودی سالن 8 در تاریخ 13 آبان انجام خواهد شد. این مراسم با حضور با حضور وزیر محترم صمت ، مدیران ارشد نهادهای دولتی و مدیران ارشد شرکت های حاضر در نمایشگاه مزین می گردد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 4 =