تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی(CERAFAIR)

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران از مهمترین نمایشگاه هایی است که بطور سالانه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

صنعت کاشی و سرامیک با برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک بطور مستمر در تمام شهر های ایران توانسته است عنوان چهارمین تولید کننده و صادر کننده بزرگ کاشی و سرامیک جهان را برای کشورمان به ارمغان آورد. و این در حالیت که کشورهای چین، برزیل و هند در رتبه های اول تا سوم، ایران را رقیبی بسیار قدرتمند می دانند.

از این رو تمامی فعالان این حوزه می کوشند تا با مشارکت و غرفه سازی در این نمایشگاه، این جایگاه را ارتقاء بخشند و سهم بیشتری از بازار های جهانی را کسب نمایند.

زمان برگزاری نمایشگاه

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران در تاریخ 8 لغایت 11 تیر ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور و شرکت پویا نگار سرام پارسیان برگزار خواهد شد.

از آنجا که نمایشگاه CERAFAIR در میان تولید کنندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، هر ساله با استقبال انبوه مشارکت کنندگان برای غرفه سازی در این نمایشگاه مواجه می گردد. بطوری که معمولا از ماه ها قبل ظرفیت غرفه های نمایشگاه تکمیل می گردد و صد ها شرکت تولیدی در جایگاه ذخیره ثبت نام می کنند.

غرفه سازی در نمایشگاه

در نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران، فضایی بالغ بر 32 هزار مترمربع به غرفه سازی اختصاص داده می شود. که در این فضا حدود 200 غرفه نمایشگاه به شرکت های داخلی و حدود 50 غرفه نمایشگاه به شرکت های خارجی اختصاص داده می شود.

غرفه های نمایشگاه

در نمایشگاه  CERAFAIR غرفه های نمایشگاه در 7 گروه کالایی مر تبط با صنعت کاشی و سرامیک نوین ترین تولیدات، تجهیزات و صنایع خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند. این هفت گروه عبارتند از :

کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، پخش کاشی

اهداف مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه CeraFair تهران

بر اساس آمار ارائه شده از سوی انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک، در حال حاضر ایران توانایی تولید بیش از 500 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در سال را دارد که از این مقدار 115 میلیون متر مربع آن به دیگر کشورها صادر می گردد. بنابراین آمار برگزاری نمایشگاه های بین المللی نظیر نمایشگاه CeraFair تهران می تواند نقش ارزنده ای در پیشرفت این صنعت و بالا بردن حجم صادرات آن داشته باشد. از این رو فعالان و دست اندرکاران این صنعت تمام همت و تلاش خود را بکار می برند تا نمایشگاه کاشی و سرامیک هر سالاه با شکوه تر و پر رونق تر برگزار گردد.

در این راستا هر مشارکت کننده، غرفه نمایشگاه خود را با موقعیت و متراژ مناسب انتخاب کرده و سپس مطابق با اهداف بازاریابی خود، طراحی غرفه نمایشگاهی را پایه ریزی می کنند. در این مسیر برند ها می کوشند تا با انتخاب شرکت های غرفه سازی مورد تایید نمایشگاه، مسیر را برای خود سهل سازند. و با غرفه سازی، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کرده و از فرصت اندک نمایشگاه نهایت بهره وری را خواهند برد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =