تقویم نمایشگاه

نمایشگاه ایران پلاست

نمایشگاه ایران پلاست تهران

اهداف برگزاری نمایشگاه ایران پلاست

نمایشگاه ایران پلاست یکی از نمایشگاه های بین المللی است که در آن افراد حقیقی ، حقوقی ، شرکت ها و سازمان های مرتبط با حوزه پلاستیک و پتروشیمی حضور می یابند. سازمان های مختلف از شرکت ها تا کارخانه های تولید کننده مواد اولیه تا تولیدکنندگان ماشین آلات در این نمایشگاه حضور به عمل می آورند تا از جدیدترین رویدادهای بخش پتروشیمی و پلاستیک مطلع شوند و بتوانند با یکدیگر تعامل نزدیک تری داشته باشند. نمایشگاه ایران پلاست با هدف رونق صنعت پلاستیک و گسترش حضور در بازارهای جهانی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. این نمایشگاه تخصصی در هر دوره با استقبال چشمگیر، مشارکت کنندگان برگزار می شود. این امر گویای روند رو به رشد این نمایشگاه و موفقیت صنایع و دست اندرکاران این حوزه می باشد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

این نمایشگاه بطور تخصصی برگزار می شود. از این رو مشارکت کنندگان نمایشگاه ایران پلاست یکی از  شرکت های غرفه ساز دارای گرید A نمایشگاه را انتخاب کرده. سپس تمامی امور غرفه سازی نمایشگاهی را به آنان واگذار می نمایند. تا  با قدرت تمام در عرصه رقابت با شرکت های داخلی و خارجی پا نهند.

در این میدان رقابت، برنامه ریزی و انتخاب غرفه ساز دارای گرید A، مسیر حضور در نمایشگاه را با آرامش و موفقیت همراه خواهد کرد. در این غرفه های نمایشگاه، تمامی مراحل حضور در نمایشگاه اعم از طراحی غرفه و ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی در زمان مقرر توسط غرفه ساز منتخب انجام شده و نیروهای مجموعه مشارکت کننده بر مراودات تجاری متمرکز خواهند شد. و در انتهای نمایشگاه نیز جمع آوری غرفه نمایشگاهی بر عهده غرفه ساز خواهد بو.

تقسیم فضایی غرفه های نمایشگاهی درنمایشگاه ایران پلاست تهران

غرفه هایی که در این نمایشگاه فعال هستند در 4 گروه کالایی قرار می گیرند که شامل گروه مواد اولیه ، گروه کالاهای نیم ساخت و ساخته شده ، گروه ماشین آلات و تجهیزات و در آخر گروه خدمات می شود. هر گروه کالایی شامل زیر مجموعه های بسیار بزرگ و کاربردی دیگر است.

گروه کالایی مواد اولیه

چسب ها
ملامین
لاستیک
مستربچ
پودر و گرانول
آلیاژهای پلیمری
رزین

گروه کالایی ماشین آلات و تجهیزات

میکسرها
دستگاه های خنک کننده و برج های خنک کننده
ماشین آلات اکستروژن و اکسترودر
ماشین آلات بافندگی تور

گروه کالایی خدمات

خدمات فنی مهندسی
مشاوره و بازاریابی
بازرگانی صادرات و واردات

گروه کالایی کالاهای نیمه ساخت و ساخته شده

تسمه نقاله ها
برچسب ها
برس و قلم موهای متنوع
سبد و جعبه
محصولات بسته بندی
محصولات لایه بردار

نمایشگاه ایران پلاست یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه ها در خاورمیانه است. از این رو بهترین فرصت برای نمایش فناوری های جدید، ارائه دستاوردهای شرکت کنندگان و در مهم ترین وجه فرصتی است برای جذب و معرفی سرمایه گذاران جدید در عرصه داخلی و خارجی. در این مسیر ، مجموعه دکوراسیون و غرفه سازی فدک همراه و مشاور با تجربه ای است که در کنار شما خواهد بود.

شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران برگزارکننده این نمایشگاه است و تاریخ برگزاری این رویداد در سال 1402 از 26 شهریور الی 29 شهریور ماه می باشد

نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =