طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

ساخت غرفه در نمایشگاه؛ برگ برنده ی شما در نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه در نمایشگاه و آخرین روند آن در سالهای اخیر، ثابت کرد که در هر کسب و کاری با گذر زمان باید تغییراتی ایجاد گردد. و انطباق با تحولات جدید و تکنولوژی، به تحکیم برند کمک می کند.

زمانی که شما قصد حضور در نمایشگاه و غرفه سازی نمایشگاهی دارید. باید روند جدیدی را برای مجموعه خود تعیین نمایید. تا همیشه برگ برنده ای را برای رقابت داشته باشید.  لازم است در طراحی غرفه نمایشگاهی خود یک ترفند جدید برای اعلان برتری بر رقبا بکار برید.

غرفه سازی نمایشگاهی سفارشی

نقطه تمرکز مشارکت کنندگان، غرفه سازی نمایشگاهی بصورت اختصاصی می باشد. انتخاب غرفه های اختصاصی، کم کم به یک  تقاضای محبوب و همگانی تبدیل گشته است. بنابراین برندها و شرکت ها برای حضور در یک نمایشگاه سخت تلاش می کنند تا همیشه بهترین باقی بمانند. ساده ترین و موثر ترین راه، انتخاب یک شرکت غرفه ساز معتبر و دارای گرید A  نمایشگاه بین المللی است. با این روش شرکت غرفه ساز مطابق با رنگ و شکل لوگوی سازمانی، نیازها و سلایق مشارکت کننده، غرفه نمایشگاه را منحصر به فرد طراحی و اجرا خواهد کرد. و این امر سبب می شود تا تصویر نام تجاری و پیام کلیدی به ذهن مخاطب نفوذ کرده و اثر بخشی آن در گذر زمان نیز باقی خواهد ماند.

بهره گیری از فناوری و نوآوری

استفاده از آخرین فناوری ها در غرفه سازی نمایشگاهی، یک راه خوب برای کسب امتیاز از مخاطبان است. با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و ابزارهای تبلیغاتی و یا لوازم جانبی، نه تنها می توانید در میان رقبا ایستادگی کنید، بلکه توجه بازدیدکنندگان زیادی را بسوی غرفه نمایشگاهی خود جلب می کنید.

ایجاد فضای تفریحی در طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی باید بازدیدکنندگان را متوقف کند.  و سپس اطلاعات بصری موجود در غرفه، او را به سمت غرفه نمایشگاهی شما هدایت کند.  این مخاطب را تشویق می کند توجه بیشتری به محصول و برند داشته و پیوند پایدار بین مخاطب و نام تجاری را ایجاد می کند. طراحی فضایی تفریحی در غرفه نمایشگاهی، راه خوبی برای رسیدن به این هدف است. بطور مثال شما می توانید در طراحی غرفه نمایشگاهی خود بخشی را برای ارائه نوشیدنی های سرد و گرم قرار دهید.

نورپردازی

در نمایشگاه، بازدیدکنندگان با طیف وسیعی از برندها، و علائم تجاری در غرفه های نمایشگاهی مواجه می گردند، و در این میدان رقابت اگر خوب دیده نشوید بازی را خواهید باخت. پس با بکار گیری نور پردازی به جا و به اندازه، در نگاه و ذهن بازدیدکنندگان مطلوب تر قرار خواهید گرفت.برای نمایش بهتر برند در نمایشگاه،  از لوسترهای مدرن و جذاب در غرفه نمایشگاه استفاده کنید. نورپردازی نقش مهمی در طراحی غرفه نمایشگاه شما دارد. با این حال همیشه به یاد داشته باشید هدف این است که نشان تجاری مورد توجه قرار گیرد، پس تمرکز خود را بروی نمایش محصولات و برندتان قرار دهید نه جزئیات غرفه.

صفحه نمایش لمسی تعاملی

در قالب مواقع، مردم به سمت دستگاه های تعاملی و فن آوری جذب می شوند. یک راه خوب برای جذب بازدیدگنندگان نمایشگاه، این است که یک صفحه نمایش لمسی در غرفه نمایشگاهی خود بکار ببرید.

فاکتور سازگار با محیط زیست

در عصر حاضر، مصرف کنندگان تمایل دارند که با برند هایی که با محیط زیست دوستانه هستند همراه باشند. جنبه های حمایت از محیط زیست در برند و یا حتی در استراتژی بازاریابی، سبب می شود تا مجموعه ای به عنوان یک برند اجتماعی معرفی شود. شما می توانید در غرفه سازی نمایشگاهی خود از متریال های سازگار با محیط زیست استفاده کنید و یا سود حاصل از حضور در نمایشگاه را به یک بنیاد خیریه اهدا نمایید. این کار علاوه بر رواج رفتار خوب اجتماعی، سبب رواج نام تجاری و ایجاد یک تصویر مناسب از برند شما  در اذهان عمومی خواهد شد.

نمایش فعالیت ها

روندی که به تازگی در نمایشگاه های تخصصی وجود دارد، نمایش فعالیت های مجموعه به صورت فیلم در صفحات نمایش و یا در صورت امکان به شکل زنده در غرفه نمایشگاهی می باشد. این یک پلت فرم خوب برای تعامل با مشتریان است.

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که هر یک از بازدیدکنندگان نمایشگاه می تواند یک مشتری بالقوه باشد بنابراین غرفه سازی نمایشگاهی یک فرصت خوب برای معرفی خدمات و کالاها بطور کاملا ملموس در برابر آنان می باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =