تقویم نمایشگاه

نمایشگاه آسانسور( LIFT EX)

نمایشگاه بین المللی آسانسور پله برقی، بالابرها ، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی اصفهان

نمایشگاه آسانسور با هدف معرفی تکنولوژی های مرتبط با این حوزه  و آشنایی صنایع با خلاقیت ها و ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور، برگزار می گردد. و در پرتو تلاش هر غرفه نمایشگاهی در این نمایشگاه بستر مناسب برای سرمایه گذاری و بهره مندی از این ظرفیت ها فراهم می گردد.

حضور و غرفه سازی فعالین صنعت در نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته

در سال های اخیر، رشد تكنولوژی در صنعت ساختمان، سبب تولید ابزارها و ماشين‌آلاتی گشت که، بهره‌ وری نيروي كار و استفاده موثر از زمان را در پی داشته است. از جمله اين ابزارها، ماشين‌ آلات نقاله و بالابرها می باشد. که سالانه در غرفه های نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات در معرض دید فعالان صنعت ساختمان و صنعتگران داخلی و خارجی قرار می گیرد. و بدیهی ست که در این شرایط، ايجاد زمینه برای جهش صادرات به ساير كشورها بالاخص كشورهای همسایه و بازار هدف امریست لازم و ضروری. از این رو مشارکت و غرفه سازی نمایشگاهی تولید کنندگان و صنعتگران داخلی در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی از این قبیل، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازتاب مثبتی در چرخه اقتصاد جامعه خواهد داشت.

اهداف برگزاری نمایشگاه

تولیدکنندگان و صاحبان صنایع با مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات ، طیف گسترده ای از اهداف را دنبال می کنند که همگی در راستای اعتلای صنعت و اقتصاد جامعه خواهد شد. با بازدید از این نمایشگاه خواهید دید که در هر غرفه نمایشگاه بین المللی آسانسور این امر کاملا مشهود می باشد. برخی از این اهداف عبارتند از:

  • معرفی نوآوری و خلاقيت‌ها، ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور در زمينه توليد، بازرگاني و خدمات صنعت آسانسور،  پله برقي، نوار نقاله‌ها و بالابرها.
  • ايجاد  بستر مناسب به منظور ترغيب افراد يا واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي موجود و ايجاد زمينه‌هاي اشتغال زايي و كارآفريني در صنايع .
  • ايجاد ارتباط مستقيم بین توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان به منظور آشنايي بهتر با نيازهاي بازار مصرف.
  • تعامل بخش خصوصي با تشكل‌هاي فعال اين صنعت.
  • تبادل فكر، فناوري و محصول ميان شركت‌كنندگان داخلي و خارجي نمايشگاه و ايجاد ارتباط تجاري ميان آنها.
  • توجه به توان ساخت داخل و تشويق و ترغيب بومي سازي قطعات و مجموعه‌هاي آسانسور، پله برقی، نوار نقاله‌ها و بالابرها در كشور.

غرفه های نمایشگاه

سالانه در نمایشگاه آسانسور ، در فضایی بالغ بر 25000 متر مربع، غرفه سازی نمایشگاهی انجام می شود. که در این فضای نمایشگاهی بالغ بر 190 غرفه نمایشگاه به شرکت های داخلی و 90 غرفه نمایشگاه به شرکت های خارجی تعلق دارد. و در حاشیه آن چندین کنفرانس و کارگاه آموزشی نیز برگزار می شود. غرفه داران برای نمایش ایمنی و استاندارهای جهانی در کابین های آسانسور، تمام توان خود را بکار می برند تا در طراحی غرفه نمایشگاهی خود از آن ها استفاده کنند.  گرچه در این راه سختی بسیاری را متحمل می گردند ولیکن ترجیح می دهند در غرفه سازی نمایشگاهی خود  از تمام امکانات موجود استفاده کرده و حضور نمایشگاهی موثر و موفقی را رقم زنند.

امید است با برگزاری نمایشگاه بین المللی آسانسور شاهد رشد و توسعه صنعت ساختمان و بهره گیری از تکنولوژی های نوین باشیم. و در پرتو فعالیت غرفه های نمایشگاه صنایع مرتبط با این بخش نیز روند توسعه و رشد خود را طی  نمایند.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =