غرفه ابزار تراش ارس

غرفه  ابزار تراش ارس در سال 1400 برای نمایشگاه صنعت اصفهان طراحی و غرفه سازی شد. طراحی این غرفه نمایشگاهی بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز و برای متراژ غرفه 42 مترمربع انجام شد.

محور طراحی غرفه، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP،VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار گرفت. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات، اطلاع رسانی بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه ابزار تراش ارس در نمایشگاه صنعت اصفهان ۱۴۰۰، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه نمایشگاه ابزار تراش ارس، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان نمایشگاه صنعت، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی ابزار تراش

متراژ غرفه نمایشگاهی 42 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1400/04/17

دیدگاه مشارکت کننده

رفتار پرسنل دفتری و کارگاهی عالی بود. طراحی غرفه و ترکیب رنگ بندی آن عالی اجرا شد و از متریال با کیفیت برای ساخت غرفه استفاده شده بود.
جناب آقای موسوی
مدیر عامل
5/5

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک