متراژ غرفه : 68 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1400/07/09

غرفه نمایشگاهی ارمغان نگین در سال1400 برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران، با موقعیت غرفه دو طرف باز طراحی غرفه و سپس توسط تیم فدک دکور، با متراژ غرفه 68 متر مربع در نمایشگاه تهران غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی ارمغان نگین، به درخواست این مشارکت کننده با ترکیب رنگ سفید و سورمه ای و بر مبنای پرزنت بازدیدکنندگان، طراحی غرفه شد. به همین خاطر، تمرکز اصلی روی فضا سازی بخشهای VIP , CIP شد. در این غرفه نمایشگاهی، VIP با دیوارهای شیشه ای و دیوار CNC شده فضازی شد. سپس بخش دیوار منتهی به میزهای CIP با MDF فضا سازی شد. تا بین بخشهای متختلف غرفه تمایر ایجاد گردد. و در انتها از ستونهای غره به عنوان ویترینهایی برای نمایش محصولات استفاده شد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز شد. ابتدا گروه غرفه سازی فدک، کف غرفه را پارکت نمودند و سازهای غرفه مونتاژ گشت. درون VIP گرین وال محدودی اجرا شد و نورپردازی با نور مخفی انجام شد. بخش CIP با MDF روکش دار فضا سازی شد و روی آن بک لایت حاوی اطلاعات بصری نصب گشت. در انتها نورپردازی این بخش با هالوژن صورت گرفت.

غرفه سازان فدک با طراحی غرفه مطابق نیازها و سلایق این مشارکت کننده و غرفه سازی در نمایشگاه تهران با بهترین متریال، سعی کردند؛ حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران، برای شرکت ارمغان نگین آریا با آرامش و موفقیت  همراه گرد. و سرانجام این مشارکت کننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران در سال 1399 با رضایت کامل از گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، حضور نمایشگاهی موفقی را پشت سر نهاد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه