غرفه نمایشگاه ارمغان نگین

غرفه نمایشگاهی ارمغان نگین برای نمایشگاه چاپ 1400 تهران طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه ارمغان نگین بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز انجام شد.

محور طراحی ارمغان نگین، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP،VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار گرفت. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه نمایشگاه ارمغان نگین، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی ارمغان نگین

متراژ غرفه نمایشگاهی 68 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1400/07/09

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
درک نیاز مشتری و تعهد، بارزترین ویژگی در تیم دکوراسیون و غرفه سازی فدک بود.