غرفه شرکت بادبند

غرفه نمایشگاهی شرکت بادبند تهران در سال 1396 برای نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت بادبند بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای انجام شد.

محور طراحی غرفه شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی شرکت بادبند در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی شرکت بادبند

متراژ غرفه نمایشگاهی 48 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز- دو طبقه
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1396/05/21

امتیاز مشارکت کننده

5/5