غرفه نمایشگاه آجر نما شهرزاد

غرفه نمایشگاه آجر نما شهرزاد در سال 1402 برای نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی این غرفه نمایشگاه بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای انجام شد.

محور طراحی غرفه نمایشگاه آجر شهرزاد بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، از محصولات کارخانه استفاده شد. همچنین با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و نمایش نمادین کاتالوگ مجموعه، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا  این غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه صنعت ساختمان، بهترین غرفه نمایشگاه معرفی گردد.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی غرفه، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی آجر نما شهرزاد

متراژ غرفه نمایشگاهی 210 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/07/21

دیدگاه مشارکت کننده نمایشگاه 

5/5
جناب آقای خدادادی
مدیر کارخانه آجر نما شهرزاد ایران زمین

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک