غرفه وسیم چوب

غرفه نمایشگاهی وسیم چوب در سال 1402 برای نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی وسیم چوب بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه وسیم چوب، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد.با بکارگیری محصولات وسیم چوب در طراحی غرفه، امکان نمایش کیفیت و رنگ محصولات به بهترین شکل فراهم گشت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه وسیم چوب در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی و محصولات وسیم چوب انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه سنگ در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی وسیم چوب

متراژ غرفه نمایشگاهی 48 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1397/07/21

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
جناب آقای فهامی

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک