متراژ غرفه : 95 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی محلات

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/07/18

غرفه نمایشگاهی ایتال ساب در سال1402 برای حضور در نمایشگاه سنگ، طراحی غرفه شد. سپس در متراژ 95 متر و با موقعیت غرفه جزیره ای در نمایشگاه محلات غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی ایتال ساب محلات، بر اساس نمایش محصولات انجام شد. به همین خاطر در هر وجه غرفه، عنصری برای نمایش محصولات در نظر گرفته شد. دو وجه مشرف به راهروهای اصلی نمایشگاه، ویترین محصولات طراحی شد. و سمت دیگر با نصب بک لایت دورو، محصولات و مشخصات آنها به نمایش درآمد. در این غرفه نمایشگاهی VIP به صورت مجزا، فضا سازی شد و با مش توری و بک لایت محصور گشت.

غرفه سازی در نمایشگاه محلات

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه محلات آغاز شد. 

ابتدا کف غرفه با پارکت درجه 1 با طیف رنگ بسیار روشن انجام شد. تا فضای غرفه بزرگتر و روشن تر دیده شود. سپس سازهای غرفه مونتاژ شد و با رنگ سازمانی ایتال ساب، غرفه به رنگ سورمه ای و سفید رنگ آمیزی شد. 

در مرحله ی نورپردازی بخشهای نوشتاری با نورهای موضعی کار شد و سقف CIP با هالوژن نورانی گشت.

ویترین محصولات با سازهای فلزی و MDF روکش دار، نصب شد و عوامل غرفه نمایشگاهی ایتال ساب محصولات خود را در نمایشگاه سنگ محلات به نمایش درآوردند.

در انتها برای تزیین غرفه، گل آرایی طبیعی با گل سانسوریا انجام شد. و مشرف به راهروی اصلی LCD برای اطلاع رسانی سمعی و بصری نصب گشت.

رضایت مشتری از تیم فدک دکور

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی مطابق سلایق و نیازهای این مشارکت کننده، همچنین ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی و نظارت ویژه بر تمامی مراحل سعی کردند؛ تا رضایت این مشتری وفادار فراهم گردد. 

این تلاش، بی وقفه تیم فدک دکور، از یک سو مسیر موفقیت را برای گروه ایتال ساب در نمایشگاه سنگ محلات 1402، فراهم نمود. و از یک سو رضایت مجموعه ی ایتال ساب، از همکاری با تیم فدک را به همراه داشت.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه