غرفه دام ایلکا

غرفه نمایشگاهی دام ایلکا در سال 1396 برای نمایشگاه دام و طیور اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. این غرفه نمایشگاهی بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت دو طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه نمایشگاهی دام ایلکا، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. سپس در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات اطلاع رسانی بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه دام ایلکا در نمایشگاه دام و طیور اصفهان، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه دام و طیور در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی دام ایلکا

متراژ غرفه نمایشگاهی  48 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهی غرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاه نمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه 1396/09/13

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
طراحی و ساخت غرفه از نظر ما عالی بود و مهمتر از آن اینکه غرفه کاملا به موقع آماده شد.
جناب آقای بابایی
مدیر عامل

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک