غرفه زرق تجارت کیش

غرفه نمایشگاهی زرق تجارت کیش در سال 1396 برای نمایشگاه دام و طیور تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی زرق تجارت کیش بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه زرق تجارت کیش بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی زرق تجارت کیش در نمایشگاه دام و طیور تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه دام و طیور در نمایشگاه بوستان گفتگو تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 100 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بوستان گفتگو
زمان برگزاری نمایشگاه1396/06/1

 

دیدگاه مشارکت کننده

5/5

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک