غرفه نمایشگاهی اینگل

غرفه نمایشگاهی اینگل در سال 1396 برای نمایشگاه صنعت ساختمان تهرات، طراحی و به صورت دو طبقه غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی اینگل بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف انجام شد.

محور طراحی غرفه اینگل، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخش CIP در طبقه دوم قرار گرفت و بخشهای VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و محصولات این مجموعه، اطلاع رسانی برای بازدیدکنندگان صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه اینگل در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در سال 1396، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی اینگل

متراژ غرفه نمایشگاهی  72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهی غرفه دو طرف باز، دو طبقه
محل برگزاری نمایشگاه نمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه 1396/05/21

امتیاز مشارکت کننده به گروه غرفه سازی  فدک

5/5

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک