غرفه نمایشگاهی هانی کو

غرفه نمایشگاهی هانی کو در سال 1396 برای نمایشگاه شیرینی و شکلات اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی هانی کو بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه هانی کو، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه هانی کو در نمایشگاه شیرینی و شکلات، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 24 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1396/10/12

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
اولین دوره نمایشگاه شیرینی و شکلات اصفهان با همکاری گروه غرفه سازی فدک عالی سپری شد.
جناب آقای دهقان
مدیر عامل

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک