غرفه نمایشگاهی ام ام تی

غرفه نمایشگاهی ام ام تی در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز در متراژ 148 متر مربع انجام شد.

محور طراحی غرفه نمایشگاهی ام ام تی، پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و معرفی خدمات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل فروش غرفه نمایشگاهی ام ام تی در نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد و متالوژی در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه های نمایشگاهی گروه غرفه سازان فدک

غرفه نمایشگاهی ام ام تی

متراژ غرفه نمایشگاهی 148 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/01

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
رررر
غرفه نمایشگاهی ام ام تی
جناب آقای جعفری

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک