غرفه نمایشگاه فرداد صنعت ایساتیس

غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد یزد، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای انجام شد.

محور طراحی غرفه فرداد صنعت، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش دستگاهها قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فرداد صنعت در نمایشگاه فولاد تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی یزد، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نور پردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی غرفه، فضای صنعتی نمایشگاه فولاد یزد را تلطیف نمود.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد در نمایشگاه بین المللی یزد، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت

متراژ غرفه نمایشگاهی 72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی یزد
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/18

 

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
رررر
جناب آقای جعفری