غرفه گیتی پسند

غرفه نمایشگاهی گیتی پسند در سال 1396 برای نمایشگاه تاسیسات تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی گیتی پسند بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای و به صورت غرفه دو طبقه انجام شد.

محور طراحی غرفه گیتی پسند، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش دستگاه های مجموعه قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. و بخش VIP در طبقه دوم قرار گرفت. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات، اطلاع رسانی بصری برای بازدیدکنندگان نمایشگاه صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل گروه صنایع گیتی پسند در نمایشگاه تاسیسات تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی گیتی پسند

متراژ غرفه نمایشگاهی 256 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1396/03/23

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
با گروه غرفه سازی فدک در نمایشگاه های متعددی حضور داشتیم. و از همکاری با این تیم حرفه ای لذت می بریم.
جناب آقای جنتی
مدیر عامل

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک