متراژ غرفه : 72 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1396/08/06

غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان در سال1396 برای حضور در  نمایشگاه صنعت تهران  طراحی غرفه شد. سپس با متراژ 72 متر مربع، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک در نمایشگاه تهرن غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان بر مبنای خواسته ها و سلایق این مشارکت کننده اجرا شد. بنابراین مبنای طراحی غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان، نمایش محصولات قرار گرفت.

در طراحی غرفه سه وجه باز غرفه میز اینفورمیشن و سازه ای برای نمایش محصولات قرار گرفت. سپس بخش VIP با پنجره های عمودی محصور شد و از بخش میزهای CIP جدا گشت. در طراحی این غرفه نمایشگاهی، برای معرفی مجموعه و محصولات از بک لایت های متنوع استفاده شد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. بدین ترتیب که کف غرفه با پارکت درجه 1 کار شد. سپس سازهای غرفه با رنگ کروات درجه 1 به رنگ سفید و قرمز مطابق لوگوی کیمیا جاوید رنگ آمیزی شد. و سرانجام ساخت غرفه به مرحله ی نورپزدازی غرفه رسید. در نورپردازی غرفه کیما جاوید برای نمایش بهتر محصولات هالوژن بکاررفت. و در فضای VIP , CIP از پرژکتور برای نورپردازی غرفه استفاده شد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک سعی کردند، با گل آرایی طبیعی، روی دیوار VIP و روی میزهای اینفورمیشن فضای نمایشگاه صنعت را برای  این مشارکت کننده و بازدیدکنندگان نمایشگاه تهران، فضایی دلنشین تلطیف سازند.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی غرفه اختصاصی، مطابق نیازهای مشاکت کننده، ساخت غرفه با متریال درجه یک شرایط را برای یک حضور نمایشگاهی موفق فراهم نمودند. و این عملکرد سرانجام رضایت و خشنودی مجموعه ی کیمیا جاوید سپاهان را به همراه داشت.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه