غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید

غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان  در سال 1396 برای نمایشگاه صنعت خودرو تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان  بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف بازانجام شد.

محور طراحی غرفه کیمیا جاوید، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان  در نمایشگاه صنعت خودرو تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی کیمیا جاوید سپاهان

متراژ غرفه نمایشگاهی 72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1396/08/06

 

دیدگاه مشارکت کننده

5/5
با کمک تیم فدک، حضور نمایشگاهی موفقی داشتیم.
جناب آقای مؤید
مدیر