غرفه مزه دریا چابهار

غرفه نمایشگاهی مزه دریا چابهار در سال 1396 برای نمایشگاه آگروفود تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی  این غرفه نمایشگاهی بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه مزه دریا چابهار، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی مزه دریا چابهار در نمایشگاه آگروفود تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه آگرو فود در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی مزه دریا چابهار

متراژ غرفه نمایشگاهی 76 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1396/03/01

میزان رضایت مشارکت کننده

5/5

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک