متراژ غرفه : 120 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1396/04/24

غرفه نمایشگاهی رویال سنگ در سال1396 برای حضور در نمایشگاه سنگ تهران در متراز 120 متر مربع طراحی شد. و با موقعیت غرفه سه طرف باز در نمایشگاه تهران غرفه سازی آن انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

 

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه 

غرفه نمایشگاهی سیلک

غرفه نمایشگاهی سیلک در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی سیلک بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز و در متراژ 110 متر مربع انجام شد.

محور طراحی غرفه سیلک، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی سیلک در نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان 1402، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی سیلک

متراژ غرفه نمایشگاهی 110 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/01

امتیاز مشارکت کننده به تیم غرفه سازی فدک

5/5
با تشکر از تیم دکوراسیون و غرفه سازی فدک. برای این تیم حرفه ای آرزوی موفقیت می کنم.
جناب آقای شکوری
نایب رئیس هیئت مدیره

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیو ن و غرفه سازی فدک