متراژ غرفه : 120 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1396/04/24

غرفه نمایشگاهی رویال سنگ در سال1396 برای حضور در نمایشگاه سنگ تهران در متراز 120 متر مربع طراحی شد. و با موقعیت غرفه سه طرف باز در نمایشگاه تهران غرفه سازی آن انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

پلان غرفه نمایشگاهی رویال سنگ با موقعیت سه طرف باز بود به همین خاطر طراحی غرفه بر مبنای راهروهای اصلی نمایشگاه اجرا شد. سمت چپ و راست غرفه که به راهروهای اصلی مشرف بود، اسلب های رویال سنگ در قابی شکیل همراه با گل آرایی و نورپردازی ویژه قرار گرفت و وجه روبروی غرفه کتیبه و ستونهای غرفه تعبیه شد. در این سبک از طراحی غرفه، ورودی های غرفه محدود می گردد تا ورود و خروج بازدیدکنندگان کاملا کنترل شود و پرزنت بهتری صورت گردد. 

این غرفه نمایشگاهی با تم رنگ طوسی و زرد طراحی غرفه شد. و مبنای طراحی آن، نمایش محصولات بود. بر این اساس در ورودی غرفه، کف غرفه و بخشهایی از دیوارهای داخلی غرفه از سنگ های این مجموعه نصب گشت. 

در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، سطح vip سه پله بالاتر از سطح غرفه کار شد. تا از میهمانهای ویژه با حس احترام و تکریم بیشتری، پذیرایی شود. 

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، غرفه سازی در نمایشگاه تهران آغاز گشت. 

بخش اصلی کف غرفه، موکت کار شد و بخشهایی از آن سنگ اجرا شد. سپس دیوارهای جانبی و اسلب ها نصب شد. پس از رنگ آمیزی غرفه، نورپردازی با هالوژن و پرزکتور انجام شد و نوشتاری غرفه در بخشهای مشرف به راهروها نصب گشت.

در انتها غرفه نمایشگاهی رویال سنگ توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، با گل طبیعی، گل آرایی شد.

 

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه