غرفه نمایشگاهی رویال سنگ

غرفه نمایشگاهی رویال سنگ در سال 1396 برای نمایشگاه سنگ تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه رویال سنگ بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه رویال سنگ، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نمایشگاهی رویال سنگ در نمایشگاه سنگ تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه سنگ در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی رویال سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 120 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1396/04/24

امتیاز مشارکت کننده به غرفه سازی فدک

5/5
با تشکر از تیم دکوراسیون و غرفه سازی فدک. برای این تیم حرفه ای آرزوی موفقیت می کنم.
جناب آقای شکوری
نایب رئیس هیئت مدیره