طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

حضور در نمایشگاه بهترین روش بازاریابی در سراسر جهان

حضور در نمایشگاه

حضور در نمایشگاه می تواند به برند شما کمک کند، و برندهای بسیاری وجود دارد که از حضور در نمایشگاه به شدت راضی می باشند. در اینجا ما تعدادی از مزایای آن را یادآوری می کنیم، تا نشان دهیم که چگونه حضور در نمایشگاه می تواند به برند شما کمک کند.

1- معرفی برند

نمایشگاه ها یک راه عالی برای معرفی برند در بازار هستند. نمایشگاه رسانه ای است که می تواند شما را در معرض دید مخاطب قرار دهد. مخاطبانی که در مورد نام تجاری شما بی اطلاع هستند، می توانند شما و برند شما را به شکل شکیلی در نمایشگاه بینید. و برند شما می تواند با مخاطبین، تعامل داشته باشید. بنابراین توصیه می کنیم برای حضور در نمایشگاه سرمایه گذاری ویژه  داشته باشید.

2- حضور در نمایشگاه به برند شما اعتماد به نفس ویژه ای خواهد داد

یکی از مزایای اصلی حضور در نمایشگاه، اعتبار بخشیدن به برند می باشد. هنگامی که برند خود را در بین شرکت های مشهور نشان می دهد اعتبار فوق العاده ای را به برند خود می افزایید. با یک تیم خوب از فروشندگان، می توانید موقعیت خود را در بازار تقویت کنید، و مخاطبان اعتماد بیشتری به برند شما پیدا خواهند کرد.

3- ارتباط مستقیم با مخاطبان هدف

هیچ استراتژی بازاریابی قدرتمندتر از ارتباط رو در رو نیست. یکی دیگر از مزایای قابل توجه حضور در نمایشگاه این است که شما را قادر می سازد، ارتباط مستقیم با مخاطبان هدف داشته باشید. شما می توانید محصول خود را به گروه مورد نظر خود نشان دهید. نه تنها ارتباط با تک به تک بازدیدکنندگان را فعال می کند، بلکه به شما کمک می کند که به راحتی در غرفه خود نظرات مخاطبان خود را دریافت کنید. همچنین شما می توانید واکنش مخاطبان را بسنجید و واکنش های منفی آنها را در مقابل محصولی یا خدماتی خاص از نزدیک ببینید.

4- ایجاد پیوند قوی با مخاطبان هدف

تعامل چهره به چهره با تک تک مخاطبان مزایای بسیاری دارد. یکی از آنها این است که به شما کمک می کند رابطه خوبی با مشتری خود ایجاد کنید. با توجه به کارکنان فروشی که استخدام می کنید، می توانید یک پیوند قوی با مخاطبانی که از غرفه نمایشگاه شما بازدید می کنند، ایجاد کنید. رابطه خوب با مشتری منجر به وفاداری او به برند شما  و تکرار فروش او خواهد شد. این یکی دیگر از مزایای حضور در نمایشگاه ها است.

5- غرفه پلت فرم بزرگی برای معرفی محصولات جدید

غرفه به عنوان یک پلت فرم بزرگ برای راه اندازی خدمات جدید می باشد. بسیاری از مشارکت کننده گان، محصولات جدیدی را عرضه می کنند و حتی محصولات قدیمی را در بازار دوباره وارد می کنند. این عمل در بسیاری از کشورها مرسوم است که برای راه اندازی بخش های جدید و یا محصولات جدید، حضور در نمایشگاه  بخشی جدایی ناپذیر می باشد.

6- معرفی به مشتریان جدید در غرفه نمایشگاه

حضور در نمایشگاه، برند شما را به مجموعه ای جدید از مخاطبان اتصال می دهد. این مزیت عمده و دلیل اصلی حضور مارک ها در رویدادها در نمایشگاه ها می باشد. آنها به شما این امکان را می دهد که به بازار دست نخورده دسترسی پیدا کنید و به شما کمک می کند نام تجاری خود را به مجموعه گسترده ای از مخاطبان معرفی کنید. نمایشگاه یک مکان عالی برای ایجاد یک شبکه است. شما می توانید با معامله گران، فروشندگان و بازرگانان آشنا شوید و اتحادهایی را ایجاد کنید که در بلندمدت سودمند باشد. این عامل نه تنها  به طور غیر مستقیم سبب افزایش فروش می شود، بلکه به شما کمک می کند که یک پایگاه قوی ایجاد کنید.

7- کمک به کنترل اثرات سوء تبلیغات

گاهی  برندها، قربانی تبلیغات منفی می شوند و نمایشگاه ها می توانند برای شما بسیار مفید باشند. اگر می خواهید درک عمومی را درباره نام تجاری یا محصول خود تغییر دهید، می توانید با حضور در نمایشگاه این کار را شروع کنید. از آنجایی که شما به مجموعه ای عظیم از مخاطب دسترسی پیدا می کنید؛ می توانید به طور مستقیم در غرفه های نمایشگاه،با مخاطبین، تعامل داشته باشید و مشتریان بالقوه را جذب نمایید.

همیشه یک راه خوب برای ایجاد اطمینان و اعتبار برای مشتریان موجود است.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =