تقویم نمایشگاه

نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران

نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران فرصت مناسبی است برای بهبود کیفیت تولید و ایجاد شرایط متوازن رقابتی در جهت افزایش اثر بخشی سرمایه گذاری های انجام شده. در این نمایشگاه تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی، تشکل ها و فعالان این حوزه در غرفه های نمایشگاهی با سعی و اهتمام فراوان به ارتقاء دانش مخابراتی و به روز کردن این دانش در سطح جامعه می پردازند. با توجه به اهمیت روز افزون ارتباطات و فناوری اطلاعات در دنیای امروز شرکت برگزار کننده نمایشگاه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران سالانه اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی می نماید.

نگاهی کوتاه به صنعت مخابرات

مخابرات به معنای ارتباط از دور و انتقال سیگنال از فواصل دور به منظور ارتباط می باشد. در عصر جدید مخابرات شامل انتقال دهنده های الکترونیکی از قبیل تلفن، تلویزیون، رادیو و کامپیوتر می باشد که بخش وسیعی از اقتصاد جهانی را دربر می گیرد، به طوری که سود صنعت مخابرات 3 % محصولات کل دنیا می باشد. با توجه به جایگاه ویژه این صنعت در اقتصاد برگزاری نمایشگاه صنایع مخابرات تهران در سطح بین المللی می تواند اثرات بسیار مفیدی را در سطوح علمی و تجاری ایجاد نماید.

اهداف برگزاری نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی

  • ارتقاء دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز
  • معرفی آخرین دستاوردها و توانمندیها
  • ارتقاء سطح مبادلات تجاری ایران در جهت توسعه صادرات غیر نفتی
  • آشنایی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه با آخرین دست آوردهای ایران و جهان
  • ایجاد محیطی برای رقابت سالم و هدفمند در صنعت مخابرات
  • ایجاد فضای مناسب جهت ارتباط مستقیم تولید کننده با مصرف کننده
  • غرفه های نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی

در نمایشگاه صنایع مخابرات تهران، با توجه به رقابت بسیار نزدیک و فعالیت های نسبتا مشابه شرکت ها، مشارکت کنندگان سعی می کنند با ساخت غرفه های نمایشگاهی متمایز، حضور نمایشگاهی مثمر ثمری را داشته باشند. مشارکت کنندگان نمایشگاه صنایع مخابرات تهران از ماهها قبل موقعیت غرفه نمایشگاهی مناسبی را رزرو کرده و با همکاری شرکت های غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه، طراحی غرفه و ساخت غرفه نمایشگاه در نمایشگاه تهران را برنامه ریزی می کنند. بدیهیست که نتیجه این تلاش، ارتقاء سطح دانش عمومی، رونق اقتصادی و نهایتا موفقیت مشارکت کنندگان را به همراه خواهد داشت.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =