تقویم نمایشگاه

نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ )

نگاهی کوتاه به نمایشگاه چاپ و بسته بندی

نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران، یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی – تبلیغاتی در سطح خاورمیانه می باشد که قدمت آن به بیش از بیست سال برگزاری می رسد. این نمایشگاه که سالانه با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت چاپ و بسته بندی، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود، با استقبال فراوان بازدید کنندگان از تمام اقشار جامعه مواجه می گردد.

در نمایشگاه  چاپ و بسته بندی تهران در فضایی قریب بر 30000 متر مربع، غرفه سازی نمایشگاهی انجام می شود و در آن هر غرفه نمایشگاه ارائه دهنده تکنولوژی و دستاوردهای روز صنعت چاپ دنیا می باشد.

تاریخچه صنعت چاپ در ایران

تاریخچه صنعت چاپ در ایران به زمان هخامنشیان می رسد. ولیکن با اولین  دستگاه چاپ، که با آن اسکناس چاپ می شد، واژه چاپ وارد زبان فارسی شد.

به تدریج کار چاپ در ایران به شکل های متنوعی اجرا می شد تا اینکه در دوران صفویان، نخستین چاپخانه ایران در جلفای اصفهان تأسیس شد. این چاپخانه با سعی و اهتمام خلیفه وقت ارامنه اصفهان و روحانی دیگری، از لهستان وارد ایران شد و ممارست این شخص سبب شد تا کتابهای ارزشمندی در آن به چاپ رسد و صنعت چاپ در ایران راه اندازی گردد.

محور موضوعات نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ )

در هر غرفه نمایشگاه چاپ و بسته بندی شاهد تجهیزات، تکنولوژی ها، مواد، لوازم، سازندگان و تامین کنندگان بین المللی صنعت چاپ، صنعت تبلیغات و صنعت غرفه سازی خواهیم بود. این نمایشگاه محل گردهمایی پیشکسوتان و فعالان تازه نفس، که با نوآوری در صنعت چاپ، بسته بندی و غرفه سازی توانسته اند در این صنعت دیرینه پا نهند و خود را جزء برندهای بنام گردانند.

دکوراسیون و غرفه سازی فدک با 26 سال فعالیت در این صنعت، در نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ ) 1400 اصفهان حضور خواهد داشت.

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه اصفهان

از آنجا که عرضه و تقاضا در این صنعت، همیشه در سطح بالایی تداوم داشته، نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ )، میزبان طیف وسیع و متنوعی از مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان خواهد بود، به همین سبب همیشه مورد توجه رسانه ها واقع شده و هر ساله با رونق بیشتری برگزار گشته است.

بنا به دلایل ذکر شده، فعالان و دست اندرکاران این حوزه همواره می کوشند تا در عرصه این رقابت بسیار خوش درخشند و اقتدار و حضورشان را در میان رقبای داخلی و خارجی صنعت چاپ و غرفه سازی اعلام نمایند. از این رو برای تجهیز کردن غرفه نمایشگاهی خود، از ماهها قبل از برگزاری نمایشگاه، تدابیر لازم را اتخاذ می کنند.

غرفه سازی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

ابتدا موقعیت و متراژ غرفه نمایشگاه خود را معین کرده و با همکاری شرکت های غرفه سازی مورد تایید نمایشگاه بین المللی، مطابق با اهداف و سلایق مشارکت کننده، طراحی غرفه نمایشگاهی صورت می گیرد، سپس طراحی غرفه مورد برسی شرکت نمایشگاه های بین المللی قرار می گیرد و در صورتی که تمام استانداردهای غرفه سازی در آن رعایت شده باشد، در زمان مقرر، با متریالهای مشخص شده، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، غرفه سازی نمایشگاهی آن اجرا می گردد.

غرفه سازی نمایشگاهی، در نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ ) با هدف معرفی دستاوردهای نوین صنعت چاپ و تکنولوژی تبلیغات انجام می شود و در هر غرفه نمایشگاه ملاقات های بسیاری بین متخصصان، پیشکسوتان و صاحبان برندها صورت می گیرد، و این مذاکرات تجاری در بهبود روابط تجاری، رونق اقتصادی و پیشرفت تکنولوژی در این صنعت نقش بسیار موثری خواهد داشت.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک به عنوان برندی شناخته شده در صنعت غرفه سازی در این نمایشگاه مشارکت خواهد داشت.

یکم دی ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان، منتظر دیدار شما در نمایشگاه مدیریت کسب و کار( تبلیغات، چاپ، رسانه و برندینگ ) هستیم.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =