تقویم نمایشگاه

نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته(Do-Win Tech)

نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته(Do-Win Tech)

.نمایشگاه در و پنجره در طی چندین دوره برگزاری موفق، نیاز مخاطبین را به مراتب بیشتر از نمایشگاه صنعت ساختمان برآورده ساخت. بهمین سبب، سالانه مورد توجه طیف وسیعی از بازدیدکنندگان متخصص قرار می گیرد.

در آخرین دوره نمایشگاه در و پنجره تهران 39307 مترمربع غرفه سازی نمایشگاهی انجام شد.  در این مساحت، 347 غرفه نمایشگاه از شرکت های داخلی و 68 غرفه نمایشگاه از شرکت های خارجی حضور داشتند. شایان ذکر است که غرفه سازی نمایشگاهی شرکتهای خارجی به  کشورهای  ترکیه ، چین، آلمان، بلغارستان، ایتالیا، بلارس، اسپانیا، لهستان، اسلوونی و بلژیک تعلق داشت.

نمایشگاه در و پنجره تهران

در پرتو پیشرفت علم و تکنولوژی، صنایع روند رو به رشد قابل توجهی داشته اند.  هر روز شاهد نوآوری ها و بهبود کیفی در کالاهای تولیدی صنایع هستیم. و این پیشرفت روز افزون سبب تبدیل شدن زیر شاخه های صنایع مادر به یک حوزه تخصصی کاملا مجزا، گشته است. این امر در حوزه نمایشگاه نیز تاثیر بسیار زیادی داشته و نمایشگاه های عمومی بطور کلی منسوخ شده اند.

صنعت تولید در و پنجره نیز از این قاعده مستسنی نیست. بطوریکه دیگر  یک صنعت کارگاهی محدود نیست. و تولیدات این صنعت، حاصل علم و فناوری می باشند. و تماما با بکار گیری سیستمهای نرم افزاری و اتوماسیون، تجهیزات مدرن و ماشین آلات تولید می شوند.

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه در و پنجره تهران

نمایشگاه در و پنجره تهران مکان مناسبی است برای ایجاد ارتباط مستقیم هر غرفه نمایشگاه با مصرف کنندگان و شناسایی نیازهای بازار مصرف و به دلیل نوپا بودن این صنعت، هر غرفه نمایشگاه که بتواند ارتباط موثرتری را با بازدید کنندگان ایجاد کند می تواند سهم بیشتری از بازار را کسب نماید .

از سوی دیگر به دلیل تعدد و کثرت واحد های تولیدی، بازرگانی، خدماتی، که از کشور های مختلف در این نمایشگاه حضور دارند، هر غرفه نمایشگاه خود را در فضای رقابتی بسیار بالایی می بیند و مشارکت کنندگان می کوشند تا در عرصه این رقابت در بهترین غرفه نمایشگاه در کنار رقبای بین المللی حضور داشته باشند.

بر این اساس موقعیت مناسبی برای غرفه نمایشگاه خود انتخاب کرده.  با همکاری یکی از شرکت های غرفه ساز مورد تائید نمایشگاه، طراحی غرفه نمایشگاهی انجام می شود و تمامی تمهیدات لازم برای حضوری موفق در نمایشگاه انجام می شود. سپس در زمان مقرر غرفه سازی نمایشگاهی، مطابق با پلان و طرح غرفه نمایشگاه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، غرفه سازی آن انجام می شود.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =