اخبار نمایشگاه

نمایشگاه صنایع چوب(Wood Working) تهران-1400

نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب در تاریخ 25 آبان ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

گروه کالاهای نمایشگاه Wood Working در سال های پیشین در قالب نمایشگاه های مربوط به حوزه چوب، در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گرفت، ولیکن در سال جاری با برگزاری این نمایشگاه بطور کاملا تخصصی سعی می شود تا نمایشگاه در سطح بالاتری برگزار گردد و به طبع آن بازدهی و سود آوری آن نیز بیشتر خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب

براساس تقاهم نامه اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران و گروه نمایشگاهی سازمان توسعه تجارت دویچه مسه آلمان، برگزاری نمایشگاهی با عنوان بین المللی Wood Working تعیین گشت. این نمایشگاه توسط شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا ( فیپکو) و با همکاری Deutsche Messe آلمان، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که، رزرو غرفه نمایشگاه برای شرکت های خارجی توسط گروه نمایشگاهی دویچه مسه آلمان انجام می شود و شرکت فیپکو مسئولیت رزرو غرفه نمایشگاه برای مشارکت کنندگان داخلی را بر عهده دارد.

اهداف غرفه سازی

با افزایش تقاضای بازار به صنایع چوب، این صنعت به عنوان یکی از مهمترین صنایع زیر ساختی تولیدی، جایگاه ویژه ای در بازار های جهانی بدست آورده است. و به عنوان فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری شناخته می شود.

با توجه به اهمیت این صنعت، نیاز برگزاری نمایشگاه هایی قبیل نمایشگاه صنایع چوب، نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه یراق آلات و … بیش از پیش احساس می شود. از سوی دیگر به موازات همکاری مسئولین برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی، رونق و شکوه این نمایشگاه، همت صنعتگران، تولیدکنندگان و صاحبان بنگاههای اقتصادی حوزه چوب ایران را می طلبد. تا با مشارکت و غرفه سازی در این نمایشگاه جایگاهی ویژه برای این صنعت در دنیا ایجاد نمایند.

غرفه سازی

در نمایشگاه صنایع چوب تهران، هر غرفه نمایشگاه مورد توجه صنعتگران داخلی و خارجی و همچنین محل دیدار تولیدکنندگان چوب ایران و جهان خواهد بود. به همین خاطر صاحبان بنگاههای اقتصادی حوزه چوب و فعالان صنعت چوب، بر این باورند که، با مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه صنایع چوب تهران می توانند، ضمن تبادل اطلاعات و تجارت بین یگدیگر، جدیدترین دستاوردها و تجهیزات صنعت چوب را نیز به نمایش بگذارند.

بازدید کنندگان نمایشگاه تهران می توانند در هر غرفه نمایشگاه با یکی از شرکت های تولید کننده چوب و با شرکت هایی که تجهیزات مربوط به صنایع چوب را می سازند آشنا شوند. در این نمایشگاه شرکت های خارجی که در حوزه صنعت چوب فعال می باشند، نیغرفه نمایشگاهی خواهند داشت. از این رو نمایشگاه wood working بستر مناسبی برای سرمایه گذاران خواهد بود تا با شرکت هایی که در این نمایشگاه حضوری تخصصی دارند، مراتب همکاری خود را اعلان نمایند.

بدیهیست مشارکت کنندگانی که از ماه ها پیشتر برای نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب تهران، برنامه ریزی کرده اند می توانند، بهره وری مطلوبی را از آن داشته باشند.

مشارکت کنندگان نمایشگاه، در این مسیر با طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاهی خود، سعی می کنند تا حضوری متمایز و موفق در عرضه رقابت با صنایع داخلی و بین المللی داشته باشند و به عنوان بخشی از صنعت ایران زمین در جهت رونق و پیشرفت آن اهتمام بسیار می ورزند.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *