تقویم نمایشگاه

تقویم نمایشگاه اصفهان گردهمایی صنایع

تقویم نمایشگاه اصفهان

شرکت سهامی نمایشگاه های استان اصفهان با توجه به تحقیقات تیم نظر سنجی نمایشگاه، تقویم نمایشگاه اصفهان را در سه گروه کلی قرار داد.

این تقسیم بندی با توجه به درخواست بازدیدکنندگان نمایشگاه صورت گرفته است و در سه بخش ذیل اعلام گردید.

  1. نمایشگاه های عمومی و فرهنگی
  2. نمایشگاه های تخصصی
  3. نمایشگاه های بین المللی

نمایشگاه های عمومی و فرهنگی

این دسته از نمایشگاهها با توجه به رویکرد بازار هدفش و مخاطبین آن که بیشتر خانوادها و عوام مردم می باشند، شامل نمایشگاه تسهیلات و ملزومات ازدواج، نمایشگاه صنایع دستی اصفهان، نمایشگاه مادر،  نوزاد، کودک و نوجوان و نمایشگاه خانه مبلمان و دکوراسیون مدرن و نمایشگاه تجهیزات لوازم خانه و آشپزخانه می باشد.

نمایشگاه های تخصصی در تقویم نمایشگاه اصفهان

نمايشگاه هاي تخصصی که صنایع و تولید کنندگان داخلی در آن حضور دارند و فرصت مناسبی است برای معرفی تولیدات و خدمات جدید آنان به مدیران سازمان ها و متخصصین صنایع. واضح است بازار هدف این دسته از نمایشگاه ها بازارهای داخلی می باشد.

این دسته از نمایشگاه ها شامل نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای، نمایشگاه اختصاصی فناوری های نوین شهری و نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی، است.

نمایشگاه های بین المللی

با توجه به دیدگاههای بین المللی و جهانی مدیر عامل شرکت سهامی نمايشگاه بین المللی استان اصفهان و دیگر دست اندرکاران، هدف از برگزاری این دسته از نمایشگاهها برقراری ارتباط با توليد کنندگان خارجی می باشد و رسالت اصلی نمایشگاه که حضور در بازارهای جهانی می باشد از طریق این نمایشگاهها حاصل می گردد.

در این نمايشگاه ها کشورهای اروپایی و آسیایی در کنار تولید کنندگان داخلی قرار می گیرند و در کسب بازاهای جدید به رقابت می پردازند.

در تقویم نمايشگاه اصفهان، این نمایشگاهها شامل نمایشگاه بین المللی صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی (نمایشگاه طلا)، نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع، اولین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک و نمایشگاه بین المللی سیمان، معدن، صنایع فرآوری مواد معدنی می باشد.

امید است سازمان توسعه تجارت با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین الملی استان اصفهان که متولی اصلی برگزاری نمایشگاهها می باشند. با حمایت بیشتر از صنایع و تولید کنندگان سبب برگزار بهتر نمایشگاهها گردند. و ما شاهد رشد اقتصادي در بازارهای داخلی و تجارت بین الملل باشیم.

تقویم نمایشگاه اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =