طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

با نصب گرین وال، غرفه سازی در نمایشگاه را تکمیل نمایید!

اجاری گرین وال در غرفه نمایشگاهی

با نصب گرین وال( green wall)  آرامش را به غرفه خود دعوت کنید. در کنار دیوار سبز غرفه نمایشگاهی آرام بشینید و نفس بکشید و با آرامش  حضور در نمایشگاه را تجربه کنید.

از آنجا که دیوارهای سبز نمایی چشمنواز و متمایز برای غرفه های نمایشگاهی ایجاد می نمایند، در سالهای اخیر، کاربرد دیوارهای سبز در طراحی غرفه، رواج  بسیار زیادی پیدا کرد و جالب آنکه، از سوی مشارکت کنندگان نمایشگاه نیز با استقبال چشمگیری مواجه گشت.

گرین وال چیست؟

دیواری که به طور جزئی یا کامل از فضای سبز زنده و یا مصنوعی  پوشیده می شود را Green wall (دیوار سبز )، می نامند. این دیوار می تواند شامل یک محیط رشد مانند خاک یا زیرلایه نیز باشد تا در روزهای نمایشگاه گیاهان زنده و با نشاط باشند. همچنین دیوارهای سبز دارای سیستم یکپارچه آبیاری نیز هستند که در نمایشگاه حذف می شود.

گرین وال در غرفه نمایشگاه چگونه اجرا می شود؟

از آنجا که دیوار سبز در غرفه نمایشگاه موقتی است، نیازی به آبیاری گیاهان روی دیوار نمی باشد. و سیستم آبیاری دیوار سبز در غرفه نمایشگاه حذف می گردد.

دیوارهای سبز ممکن است در وجه بیرونی غرفه قرار گیرد و یا در  فضای داخل غرفه نصب گردد. آنها را می توان بطور مستقل و یا بخش از یک دیوار دیگر قرار داد. دیوار های سبز در اندازه های بسیار متنوع و با انواع مختلفی از گیاهان عرضه می شوند. بسیاری از انواع گیاهان، زندگی سخت در یک دیوار را حتی در سالن های نمایشگاه تحمل می کنند. شما حتی می توانید از انواع گیاهان مصنوعی برای این منظور استفاده کنید.

آیا گرین وال در غرفه نمایشگاه ایده خوبی است؟ 

✅ دیوار سبز در غرفه ، فضایی چشم نواز ایجاد می کند. اگر بخواهید افکتی متمایز در طرح غرفه داشته باشید، برای هر سطح در غرفه ایده های متفاوتی در ذهن شما شکل می گیرد. که دیوار سبز قطعا یکی از راه حلهای مناسب برای آن است! و اگر می خواهید طراحی غرفه در بالاترین سطح قرار گیرد، عناصر بصری را در نزدیکی green wall  غرفه قرار دهید.

✅ دیوار سبز در غرفه باعث ایجاد آب و هوای مطلوب می گردد. در نظر داشته باشید، پوشاندن دیوارهای غرفه با گیاهان می تواند هر فضای تهی را غنا بخشد. البته در این مورد هرگز زیاه روی نکنید. تنها یک دیوار سبز بسیار زیبا در غرفه نمایشگاهی شما می تواند، جنبه های زیبایی غرفه نمایشگاهی شما را افزایش دهد.

✅ رنگ سبز زمینه مناسبی برای مکالمات تجاری است. و همواره دعوت به آرامش را بهمراه دارد. چه کسی طبیعت را دوست ندارد؟

علاقه انسان به طبیعت مهمترین عامل محبوبیت، دیوارهای سبز در سراسر جهان است. زیرا گیاهان سبز افکار مثبت را به ارمغان می آورند. و حضور این عنصر دلنشین به روی دیوار های غرفه نمایشگاه، تأثیرات مثبتی ، بر ارزشهای برند شما، خواهد داشت.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، ایده های خلاقانه برای برند شما در غرفه نمایشگاه دارد. ما تجربه بسیار خوبی در طراحی و ساخت غرفه های منحصر به فرد در عناوین مختلف نمایشگاه داریم. که آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =