آداب حضور در نمایشگاه

نمایشگاه اصفهان، زاینده رود شهر صنایع، شهر علم و هنر

امروز وقتی توی سالن های نمایشگاه از لابه لای هیاهوی غرفه سازان اصفهان، عبور می کردم، از میان صدای میخکوب ها، صدای چرخ گاری ها و همهمه کارگران، من صدای جاری شدن زندگی را می شنیدم و زاینده رود کسب و کارهای اصفهان را می دیدم که بعد از 78 روز جاری شده بود.

نمایشگاه اصفهان، همان زاینده رود است. همان زاینده رودی که وقتی جاری می شود، شور زندگی را به اصفهان می بخشد. مردم اصفهان به کنار زاینده رود می روند و ساعتها در کنار آن احساس آرامش خواهند داشت. قایق ها در آب به حرکت در می آیند و فروشگاههای اطراف آن رونق می گیرند. همه جا پر از انرژی و حس خوب تلاش می شود.

باز گشایی نمایشگاه اصفهان

حال که نمایشگاه اصفهان بعد از 78 روز تعطیلی باز شده است، از یک سو برگزار کنندگان نمایشگاه از سوی دیگر مشارکت کنندگان همه در تکاپوی برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه هستند. و در میانه این زنده رود، غرفه سازان با تلاشی شبانه روزی، سعی می کنند تا زاینده رود صنایع اصفهان جاری بماند و همه مشاغل در کنار آن رونقی دوباره پیدا کنند و همه شهر در رفاه و آرامش باشند.

نمایشگاه، نبض اقتصاد

شاید اصطلاح نمایشگاه، نبض اقتصاد، شکل گرفته از همین تلاش و اقدام پیشرو در عرصه جهانی سازی در ابعاد ملی در مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان بوده است. اصفهان امروز به این باور رسیده است که می توان با هم افزایی و استفاده از توانمندی های موجود می شود، با هم دل به دریا زد و زنده رود نمایشگاهی ایران را به گستره پهناور جمهوری اسلامی ایران ترویج داد. با تبدیل شدن اصفهان به قطب نمایشگاهی بین المللی، تمامی امور نمایشگاهی اعم از طراحی نمایشگاه های متعدد تخصصی و بین المللی، طراحی غرفه های نمایشگاهی متمایز، غرفه سازی بیشتر و با کیفیت تر و مشارکت گسترده برندهای تمامی صنایع ایران در چنین فضایی که امکانات آن در حد بین المللی مهیا گشته، انتظار می رود.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =